• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: brownells je už zpátky na měsíčních lhůtách a na sigy věci mají. A zas tak exotická značka to není (což píšu já, který má grand power, sti, dd a podobné exotiky :) )
    BAAL
    BAAL --- ---
    EL_CHUPAKABRA:

    Do zbraně (studentský film) (2016) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/464224-do-zbrane/prehled/
    TUILE
    TUILE --- ---
    namete nekdo na pujceni na nedeli 9mmBr skolaky?
    ja se pokusim si v sobotu vecer vyrobit, ale nez rozmrdam luckymu nastaveni lisu, napadlo me se zeptat zde :)
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    Rok dva zpátky se tu probíral "Dokument" jak se čtyři bábovky snažili koupit na černo zbraň. Nemáte prosím někdo páru jak se to jmenovalo, popřípadě link?
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: No jenže to je stejná story, kdy se cokoli stane se Sigem, tak záruka veškerá žádná přes Banzai.

    Když budeš chtít zásobníky, pružinky cokoli čeká tě hledání někoho kdo jede do US a přiveze ti to a nebo čekání pul roku na brownells cz. Nemluvě o cenách.

    Když máš CZ nebo Glock, tak je to otázka maximálně dne a máš a cesty na hlavák nebo do modran.

    Jasně, jsou lidi co si koupí pistoli, nerozebírají, neladí ji nijak jinak je nekurví , málo s ní střílí servis ani jiné díly nebudou nikdy potřebovat.

    Ale ruku na srdce to není případ tohoto audítka:D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: spíš jak glock mi dává větší smysl sig p320 - hezčí a lepší :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    PIVECEK: :-))) Proč si dělat život jednoduší nákupem glocku, když můžeš hrát loterii o středeční kus od Waltheru
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    XLACHTAN: Zrovna o PPQ mi vcera jedne prodejce rikal, ze mel reklamaci na praskly zaver. Pry nabidnuto distributorem reseni nakupem noveho zaveru za 7000 bez DPH :D Jeste se muzu doptat, po kolika ranach to bylo, ale nepocitam ,ze je v CR nekdo, kdo by z PPQ vystrilel 50 000+ naboju :))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JONYY:
    15.3.2018: Pražská policie děkuje veřejnosti za pomoc a spolupráci. Díky poznatkům od všímavých občanů kriminalisté za asistence policistů Speciální pořádkové jednotky oba podezřelé cizince v noci zadrželi a nyní s nimi provádějí standardní úkony v rámci trestního řízení. Další informace budou později. 
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    JOSE: u mě po cca 4-5k vystříleno (nepočítám, odhaduji) zlomený interní vyhazovač :-/
    JOSE
    JOSE --- ---
    NECROMAN: Walther PPQ M2, 4k vystrileno behem pul roku (kurzy, strelnice), ani naznak problemu. Byl v pisku, bahne, vode.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Tyčky na Mokopa session , lze pořídit kousek od metra Nádraží Holešovice za 70korun

    Konkrétně zde, dnes je tam oproti fotce na mapě obchod fabdefence
    https://www.google.cz/...,99.41t/data=!3m6!1e1!3m4!1slqvn8oons-dONMG2tyx1IQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELECTRICKOTA: já právě žil v přesvědčení, že to snímá minimálně řidiče a dění okolo něj.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SHADDIE: mají myslím kamery u zadních dverí, ale zrejme se neuklada, je pro ridice aby na ne videl kdy stoji v zatacce.
    JONYY
    JONYY --- ---
    Tvle úkáčka s igelitkama, ty uz nikdo nenajde. Talovejch beha po praze pul milionu a kazdej se jmenuje Igor, nebo Saša...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DESTROYER: já nechci nikde víc kamer, já jen myslel, že kamery co maj busy Mhd natáčej jak vozovku tak interiér busu zároveň kvůli nehodám.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Myslim, ze nazor chtit vic kamer vsude a vic nahravat atd. kvuli jednomu incidentu je podobne zvrhlej jako kdyz jina nazorova skupina kvuli jednomu incidentu chce zakazat palne zbrane pro vsechny.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    IAMTHELAW: au :-D
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    PISTA1: Nezapomeň, že se to stavělo v roce 2010.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    IAMTHELAW: Jistě že nahrávat, přepisující se šifrovanej hodinovej záznam, kdy klíče k dekódování budou dostupný pouze ve spolupráci s policií. Jenže je mě jasný že je to jen bláhová představa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam