• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    NELLI
    NELLI --- ---
    HARDCABB: jak to bylo v Pulp Fiction? Negr mínus hlava? ;)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Honey✨ on Twitter: "This exactly why folks shouldn’t play wit guns… "
    https://twitter.com/e__god/status/980606783172493313
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    STENNY: Cely vysokokapacitni kbelik? To zni nebezpezpecne. Co kdyz se toho zmocni teroriste? Treba omezit na kbelik o velikost max 5 litru!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Dalsi plynovka



    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ZEPHEER: malo se semknuli, je to jasny
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Ve Francii postřelili ázerbájdžánského novináře, jeho žena při útoku zemřela – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ncii-postrelili-azerbajdzanskeho-novinare-jeho-zena-pri-utoku-zemrela.html
    Ve Francii... Tam je zbraň legálně v podstatě nezískatelná...
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Známý začal posílat věci z USA přes Čínu... Odvoz do Číny prý je extrémně levný - lodě by jinak pluly dost naprázdno. V Číně to ta firma přebalí, a pošle to do ČR. Celníci věci z Číny hlídají minimálně - to proto, že z tama jdou většinou věci za pár korun v poštovních obálkách. Akorát musí mít v Číně dobrý kontakt, aby ho neokradl, a hlavně to trvá 3* tak dlouho..
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Monty Python - kamenování... Opravdu se posunujeme dál...
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    XMEDA: To se nestane, utocne kameny budou zamcene v reditelne jen pro pripad nouze a bezne se k nim nepujde dostat..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    S tema sutrama to bohuzel bude jen do doby, nez nejaka smazka hodi sutrak po uciteli. Pak to zase zrusej.
    SADY
    SADY --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PISTA1: to mi připomíná ten vtip a policajtem a žehličkou :-D
    MCD
    MCD --- ---
    PISTA1: Hlavně nepřijímej hovor ;-)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Mám takovej menší problém s pocket carry.
    Zazvoní mě telefon, automaticky šáhnu do kapsy a tahám pistoli k uchu :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: nevím proč se mi vybavila tahle scénka :-D

    Monty Python - Stoning
    http://www.youtube.com/watch?v=FQ5YU_spBw0
    STENNY
    STENNY --- ---
    ERGOSUM: Taky tak nějak doufám, že když někdo udělal ten první mentální krok "házení PET lahvemi a sešivačkami není ideální, pojďme studenty vyzbrojit," mohlo by příště dojít na účinnější výzbroj.

    KENJIRO: Tohle není UK, americké postupy mají i ten stupeň "fight." Akorát se radí využívat improvizované zbraně, dostupné v místnosti... třeba kameny...

    Je pravda, že pokud bych byl psychopatický student takové školy, půjdu asi střílet radši jinam, a o to jde.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Kdo je bez vinny, ať hodí útočným kamenem :))
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Taky mne v první chvíli napadlo "to si snad dělaj (_i_)"

    Na druhé straně je to jisté prolomení toho debilního dogmatu "nic nedělejte, policie to vyřeší".

    A krom toho se nemohu ubránit jistému uspokojení při představě, jak je útočník, který pořádně nevidí, protože ho někdo důkladně vysprchoval hasičákem, vzápětí podroben demokratickému přezkumu podle pravidla "jeden muž, jeden kámen".
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    zaci maji praky vlastni :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    STENNY: Vidím tri pozitiva.
    1) Smíte se bránit. To je na rozdíl od "práva útočníka na bezbranné oběti" pokrok.
    2) 20 studentů s kameny namířenými na dveře nepřidá chuť do třídy vstoupit.
    3) Na rozdíl od pistole se nebude zkoumat balistika, kdo útočníka sejmul a kdo zaplatí zranění.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam