• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jen připomínám, že ten slogan "Řeči se vedou, hlasování se počítá" funguje oběma směry. Když politikovi řeknete (nebo ve veřejném prostoru napíšete) "jsem vám hrozně vděčný, že jste pro to zvedl ruku, ale hlasovat pro vás nebudu, protože...", tak už je celkem jedno, co je za tím "protože".
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KOUTLOSH: jsem přesvědčený, že velká část aktivistů-zakazovačů, to myslí dobře. Přesto je to v mých očích neomlouvá :)
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    CERMI_FOX:
    PIVECEK: Možná to není moudré, ale aspoň to myslí dobře, jsou určitě horší kandidáti...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    No... já jsem svůj díl práce odvedl.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CERMI_FOX: Mam to stejne:)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: protože na mě vychází obvod P2 a tedy p. Michálek, tak jsem dost na rozpacích. Hlasovat pro člověka, který navrhl zrušit mlčenlivost advokátů před berňáky? No nevím, nevím, asi budu za černou anti-gun ovci, je lepší, být beze zbraní než rovnou zavřený :-(
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Tak, všichni zpovykaní pražáci, máte bojový úkol. Střelnice, obchody se zbraněmi, atd. Jasné? :-)

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: Stačí se podívat na jejich FB https://www.facebook.com/floweecz/
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SILENY_PES: Jo, taky jsem na ně narazil na billboardech, letmo jsem se v buse kouknul na mobilu a bylo mi jasný, odkud vítr vane.
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    SILENY_PES: Kdyz byla kolem silnic ta masivni reklamni kampan na flowee, tak jsem si pokazdy za volantem rikal, ze se pak musim podivat, co to je. Vzdycky jsem na to zapomnel. Tak ted vidim, ze o nic neprichazim. Jen bych rad vedel, kdo za tim stoji, komu to prospeje a proc vubec neco takovyho muselo vzniknout. Tahle spolecnost jde milovymi kroky doprdele.
    SILENY_PES
    SILENY_PES --- ---
    Uz jste cetli?
    O babičce s koltem za pasem, kvůli které se v USA tolik střílí - Flowee
    https://www.flowee.cz/zeme/4203-o-babicce-s-koltem-za-pasem-kvuli-ktere-se-v-usa-tolik-strili
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    OMNISLASH: Pan Berdár je znám také svým chováním k podřízeným v Telecomu. Moc by mě zajímalo, jestli by ten člověk prošel psychotestem...rozkopával dveře u kanceláří a jak se choval k ženám, to je skoro na TO. Tomu to střílení prošlo pouze proto, že byl ředitel Telecomu.
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    A k tomu Chomutovu - zaznela tam v oduvodneni velmi podstatna vec - utok uz neprobihal...

    na to si obecne dejte vsichni bacha, protoze kdyz vy v nejake situaci vytahnete zbran, mnohdy i ozbrojeny utocnik se v ten okamzik zacne bleskove dekovat pryc a pokud po nem v te situaci vystrelite, a treba to bude pak na nejakem cctv zaznamu, tak to muze byt rozhodujici okolnost... tezko pak vysvetlovat Lnenickovi, ze bylo potreba strilet, jelikoz hrozilo ze utocnik se ustupem snazil jen dostat do krytu, aby z nej mohl dale pokracovat v utoku...
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    OMNISLASH: Neznam ten pripad, ale nejsem si jisty, zda to pouze nebylo o tom, ze tem “napadenym” neslo s jistotou prokazat, ze to byli oni, kdo ho prepadl.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    KASUMI: Právě, že to bylo asi tak poprvé a zároveň naposledy, co byla policie natolik shovívavá, že to uznala jako NO rovnou bez soudu v takto "zvláštní situaci"...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    OMNISLASH: tak to je hodne zvlastni pripad
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OMNISLASH: Já nepochybuju, že nějakej ten úplateček a prestiž dotyčného sehráli roli, že mu to prošlo a že běžný civil by si to asi odsral, ale přecejen oproti chomutovu tu je ten fakt, že byl opravdu napaden, což mohlo jeho úsudek ovlivnit, a že střílel spíš do země, což je sice furt slušný rodeo, ale nesmahnul posádku.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SHADDIE: nechci byt za jestirka, ale myslim, ze mu pomohly predevsim konexe a postaveni. neumim si predstavit, ze by bezny nevyznamny plebs vypalil 10 ran na jedouci auto a byla z toho nutna obrana. tuplem, kdyby se ukazalo, ze slo o zcela nahodneho napadeneho a ze tedy zadny realny utok neodvracel, ikdyz si to treba myslel
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OMNISLASH: no tady spíš pomohlo, že byl fakt napaden před tím a že nikoho nezabil
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SHADDIE: bohuzel pan nebyl pred lety reditel telecomu, coz by byla silne polehcujici okolnost:

    Policie: Berdár střílel na mladíky v mezích zákona - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...l-na-mladiky-v-mezich-zakona-fbu-/domaci.aspx?c=A050914_174658_domaci_pat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam