• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    KASUMI: ale moje rameno u strileni tomu pak dava 5 hvezdicek z 5 :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CHINCHILA: ale no tak :D takhle to zprznit :D
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    SHADDIE: ale stejne mi posledni dobou nikdo ani neveri, ze to je mosin :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CHINCHILA: Prodat Mosina? Nikdy!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    Samonabíjecí puška Savage Arms, MSR.10 Long Range, ráže .308, cena 74.100,-Kč
    chjo jsem byl tak rad kdyz to skladem nebylo .. to by jeden prodal i mosina :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MOKOPA: nebo spíš vlka, ne? :D
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    SHADDIE: Ma hodnost vranika...:-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XMEDA: tvl nene, opravdu má A.L.I.C.E. ypsilonka s US čutorou? Good morning, Vietnam! :-D

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KASUMI: nemaji.. ale dneska v lidlu jeden veteran 45+

    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PIVECEK: Netušim, já ho vídám tak jednou za měsíc na Chloumku... naposled jsem s nim pořádně mluvil asi před rokem a půl v Armory :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GEKONZPRAHY: Martin uz u MP nedela ne?:)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KASUMI: nemají, resp. není to součástí výbavy, pokud to někdo má, je to jeho iniciativa.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    PIVECEK: nemaji cesi nahodou ty pistole navic na nejake "snurce"?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    KENJIRO: Ja jdu ve ctvrtek na jinou Pribramskou venkovni, ale kdyz nebudu mit co delat, mohl bych se alespon prijet podivat. Zajimalo by me jak vypada ten LOS.
    Je pekne, ze Placy se takhle rozsirily, byl jsem tam asi 4x ale jeste v dobe kdy bylo jen jedno streliste.
    500m pro AR-15 s kolimatorem je trochu zbytecne. :)
    Preji pekne pocasi a uspesnou oslavu.
    SPM
    SPM --- ---
    XMEDA: vysilacky minimalne u nas jsou lokalizovatelny, takze brat ji sebou zas tak dobra strategie neni :-)
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    Pred dvema tydny jsem mel pripad, kdy na meho studenta nerudny soused na ulici pred domem vytahl plynovku a prijedsi mistni hlidka PCR na typka zamceneho v aute uctive zaklepala s otazkou, jestli by mohli tu pistoli videt. Pan ukazal, oni ho pozadali, aby ji uz nevyndaval a muj student si muze stezovat na obecnim urade.

    Co k tomu dodat...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PIVECEK: Martin Potocký?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Nedavno jsem resil s bojarem MP Praha, ze se jim mnozi pripady, kdy si straznici ulehcuji a nosi prazdne zasobniky a v pistoli treba jen dva naboje. Tenkrat si delal prdel, ze az jim to nekdo na ulici sebere, ze to nebude alespon pruser. Ale netusil jsem, ze se z toho stane validni bezpecnostni strategie:)) Na nas si holt neprijdou!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    XMEDA: tak prej tu policistku napadl nozem zezadu, to clovek halt asi ani v Belgii porad jeste neceka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam