• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SHADDIE: Jasny

    Jenom jsem z toho nabyla dojmu, ze je to takovy oblibeny argument
    AMANT
    AMANT --- ---
    CERMI_FOX: to nevi poradne ani on, co se tam stalo..
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CERMI_FOX: Jako držitel ZP by měl vědět, že střelbu měl nahlásit (pomohlo by to i když byl vožralej) a vyčkat příjezdu PČR. I kdyby to NO byla, tak to že utekl a ještě se snažil dokurvit kvér, aby nebyl poznat (což se zcela vymyká logice, když ji měl přihlášenou), tak by mu to bylo k tíži.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KASUMI: podle článku ale nebyly moc důkazy pro to, že tam nějaká hrozba byla. Těžko říct z dostupných informací
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NECROMAN: jo, a to taky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SHADDIE: mimo to se vracel domů hodně pod vlivem alkoholu, což také neni zrovna zodpovědné chování.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NECROMAN:
    KASUMI:
    ten člověk zřejmě není úplně inteligentní, pominu to, co se doopravdy stalo, i ale kdyby to nakrásně byla ukázková NO, tak to, že utekl, nenahlásil střelbu, pokoušel se registrovanou zbraň stopit (i když musel moc dobře vědět, že je v registru a že PČR ví, že je na něj psaná) nesvědčí o čistým svědomí a přílišné inteligenci. Kromě toho, od balistika z kriminálky vím, že ta Astra v 6,35 mm byla poměrně neobvyklá a registrovanejch jich je v ČR jen pár kusů, díky tomu taky na něj přišli.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NECROMAN: O kauze nic nevim

    Ale podle me by podminkou nutne obrany nemela byt nutnost dostat na budku, ale i jen realna hrozba, ze na budku dostanu.. jen na okraj
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Žádná nutná obrana, nýbrž vražda. Za smrt v parku padl desetiletý trest - iDNES.cz
    https://praha.idnes.cz/...kavalirka-pistole-pv8-/praha-zpravy.aspx?c=A180608_091909_praha-zpravy_nuc
    DATEL
    DATEL --- ---
    ELECTRICKOTA: hmm, tak toho rád využiju, k takovým věcem se jen tak nedostanu :) Zatím střílím něco málo přes rok z 9mm pistole, u bratrance jsem si zkusil nějakou CZ opakovací kulovnici, ale jinak nic. Letos jsem prošel večerními praktickými kurzy, LOS příprava, ale bral jsem to hlavně jako praktický výcvik mimo střelnici, kam chodím sám. Jsem hledal jestli po Praze či blízkém okolí nefunguje nějaký střelecký klub nebo něco, ne teda sportovní pro závodění, ale všechno bylo tímhle směrem. Já bych spíš potřeboval, aby na mě někdo občas kouknul a řekl, co dělám blbě :) No, třeba po vytvoření nového zákona a jestli budou "branné spolky" něco takové vznikne :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DATEL: Myslím že v tomhle klubíku má odstřelovačku minimálně 5lidí, včetně mé osoby. Stačí napsat po čem tvé srdéčko touží, a určitě si tě někdo pod křídlo vezme ;)
    DATEL
    DATEL --- ---
    PIVECEK: díky za nabídku, mám už domluveno :-) tak snad to k něčemu bude, předpověď počasí zatím nic moc, a v dešti tam dceru tahat nebudu, ať není nemocná, má jet za pár dní na školu v přírodě.

    Ale těším se, že si vyzkouším odstřelovačku :-)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DATEL: Mam jich foma asi tucet, tak pokud by bylo potreba, rad poskytnu. Mozna mam dokonce nejake primo detske ruzove:)
    DATEL
    DATEL --- ---
    DATEL: tak už mám domluveno :)
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj, když už se tu zmiňovala ta nedělní LEX akce, čirou náhodou, neměl byste někdo k půjčení jedny sluchátka a ochranné brýle pro 6 leté dítě (holku)? :) Praha. Vzhledem k předpovědi počasí je její účast nejistá, tak nechci zbytečně kupovat, aby nakonec byly nevyužité. Případně díky předem.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CERMI_FOX: zalezi asi jakej model, me jirkovsky doporucil jeden konkretni model a ten mi funguje
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    CERMI_FOX: Se mnou to bude jezdit na motorce. Pokud to neunese D1, tak motorka to zabije spolehlivě :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    CHROSTISTKO:
    LUCKYBSD: nikko stirling je osvědčená značka v tom, že za ty prachy se přes to dá koukat. Bohužel se mému stal smrtelný výlet po D1, kdy se hnula osnova asi o 100MOA :-) Za mě nedoporučuju
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    LUCKYBSD: nikon za bůra mi přijde zbytečnej luxus.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CHROSTISTKO: mam nikko stirling na doporuceni Jirkovskyho a dobry, jinak bych bral asi nikona 3-9x EFR (stavitelna paralaxa) a neresil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam