• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    tak prvni navsteva Avimu za mnou, novy mazlik doma .. a jde se setrit at nejsem o chlebu a vode :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    ELECTRICKOTA: Ach tak. No ja to zkrmuji v malorazove pistoli na Avimu, takze tam mi nevadi povestna nepresnost SB Standardu a ty holt cenove vychazeji do 1.5Kc.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NJAL: Jo cena je des, driv jsem je kupoval za 8kil. Jsou presny, maloktera uletí, a maj stejny prach i mazani jako zavodní SKčka. Nicmene kouzlo díky cene znacne opadlo, nicmene i tak patri dneska bohuzel k tem levnejsim :(
    NJAL
    NJAL --- ---
    ELECTRICKOTA: Co je na nich tak uzasneho? 2.6Kc za .22 LR se mi zda docela dost.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Na vychode:) Tak snad tam jeste za tyden budou pikslu mit.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: kde litas?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Snad na to nezapomenu, nez se vratim. Ty jsou super:)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Konecne nekdo má skladem SK rifle sypačky
    Střelivo Malorážkové střelivo Náboj LAPUA SK .22 LR Magazine 500ks | prodej-zbrani.cz
    https://www.prodej-zbrani.cz/...zkove-strelivo/Naboj-LAPUA-SK-.22-LR-Magazine-500ks__s796x1415p.html
    DATEL
    DATEL --- ---
    ELECTRICKOTA: tak aktuálně to určitě dám do těch nábojů, teda postupně :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CERMI_FOX: Samozřejmě jak pro koho. Každopádně blbě se hledá balanc mezi penezi a casem, větsinou je to bud a nebo...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELECTRICKOTA: na strileni nejsou drahe naboje, ale cas :-(
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DATEL: Za mě si radši kup 1000Lugrů, a běž to vystřílet tréningem. To je lepší jak nejake blbustka co ti rekne ze strilis blbe, btw za 5litrů ti to reknu taky :D a dám ti na to i slevu :D :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nebude na to laser řádově levnější? Ta tečka sebou při strhnutí také viditelně škubne...
    DATEL
    DATEL --- ---
    ELECTRICKOTA: ono jak píše CERMI_FOX - mělo by se tím dát ladit strhávání, ale ptal jsem se ze zatím jen tak ze zvědavosti, když jsem na to teď viděl reklamu. Aktuálně bych těch 5 litrů dal spíš do jiných věcí :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: Mluvil jsem kdysi o tom s takovou horou co jezdila pro g4s, a ví o tom že to nemají nosit viditelně, ale cajti jim to +/- tolerujou.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    REDSNAKE: Nemuzou, ale serou na to a nosej viditelne. (schvalne jsem se na to pred casem ptal jednoho typa z G4S)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Občas potkávám týpky co vybírají bankomaty nebo převážejí tržbu z obchodu. Oni můžou nosit otevřeně? Mají kvéry na vestě často...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NECROMAN: pošta má ozbrojenou ochranku?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CERMI_FOX: Jsem asi stará škola :D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELECTRICKOTA: detekuje to i strhavani, proste libovolny pohyb zbrani. Je to docela pekna hracka, super pro geeky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam