• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    SHADDIE: akorat jedu pro vazelinu:D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SHADDIE: jo to se mi v začátcích povedlo, bo jsem si doma zapomel filcovy zaslepky a nemel sebou ani tuk. No nic příjemného to nebylo, ale ani se nastestí nic nestalo. odpalilo mi to jen dve komory kolem hlavne, ty vespod nastestí ne.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GANYAL_YABANI: tak hlavně nezapomeň po nabití všechny komory maznout vazelínou, předejdeš tak možnému chainfire - odpálení více komor najednou. to byla neřest perkusních revolverů.
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    OTAKAR: Původně jsem chtěl .44, ale tohle bylo za pár korun a na vyzkoušení to bude fajn;) Předtím jsem párkrát střílel z předovek, ale revolverám první..
    SHADDIE: Jo horká voda s jarem je nejlepší. Někde jsem četl, že se to dá i "povařit" v karový vodě a pakn už jen oplachbout a namazat, ale osobní zkušenost zatim nemám.
    SWIST
    SWIST --- ---
    GANYAL_YABANI: Gratulace. Taky mám, jen v target verzi v .44.. :) Co se mi bohužel děje a nevím co s tím - možná mi někdo poradí. Po vystřílení třeba 3-4 válců mi už nejde trn co jistí válec vytáhnout, takže musím přebíjet klasicky nebo ho lehce vyklepat paličkou. Ale to dělám hodně nerad.

    Ohledně čištění, jak píše Shaddie - kýbl, vařící voda, jar. Nechám to odstát třeba půl hodiny a pak to znova proleju vařící vodou, sem am zbraní zakvedlám. IMHO to je jednodušší než třeba pucovat krátkou. :D
    https://i.nyx.cz/files/00/00/17/96/1796992_180d262219869e782f66.jpg?name=IMG_20180114_200938.jpg
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: dá se to, akorát je pak člověk jak horník, černej až za ušima, ale to i když s tím člověk střílí :-) . mě nejvíc zabírá horká voda s jarem, pak usušit a lehce maznout.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GANYAL_YABANI: chystám se, ale nechci revolver (kat. C ...) ale pořádnou křesadlovku, aspoň .50 cal :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    hele jak moc velkej oser je todle potom cistit?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    GANYAL_YABANI: aha, tak to jo, mně se zdály kule takové menší, znám spíš .45
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    OTAKAR: .36
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GANYAL_YABANI: jojo, střílíme a rádi :-) congrats k nové hračce :-)



    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    GANYAL_YABANI: Co je to za ráži?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GANYAL_YABANI: Já občas


    měl bych se tomu pověnovat zas, blbě mi odpaluje zápalky, asi slabá pružina nebo možná už špatný úhel kohoutu. A vůbec si koupit nejspíš novej, protože to je dost olítaný.
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    Tak jsem si včera udělal radost;) Jeste zastávka na úřadě a hurá na střelnici zamazat si přádně ruce. Střílí tu někdo černym prachem?

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    DATEL: upřímně nemyslím si, že někdy budou, vzhledem k tomu jak je to specifické - ale jak říkám, stejně tam jdu tak se svojí poradkyně poptám co a jak
    DATEL
    DATEL --- ---
    XLACHTAN: my máme právě domácnost u jiné pojišťovny a myslel jsem, že ta NO/KN lze jen k tomu, ale vypadá to, že to snad lze i samostatně, budu to muset někde nastudovat, snad už bude víc oficiálních informací. Nebo jestli tam pak půjdeš, zkus se prosim zeptat, jak to je, snad už jsou všichni v Kooperativě proškolení i na tohle :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    DATEL: ne, ale chtěl jsem to řešit příští měsíc kdy tam stejně musím kvůli domácnosti a ručení
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NECROMAN: jasny, ale mel jsem namysli CZ takto srozumitelny video pro vsechny, hlavne zacinajici, nosice..
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ohledně právníka - máte už někdo to nové pojištění od Kooperativy na právní ochranu při KN / NO, které se podařilo vyjednat LEXu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XMEDA: Pěkný, kdo nemá 20 minut na shlédnutí:
    0. Zbrojní průkaz a Průkaz zbraně
    1. Zbraň a rozumné množství střeliva
    2. Mobilní telefon
    3. Fotoaparát, ideálně v telefonu
    4. Svítilna do ruky
    5. Vizitky na svého právního zástupce. Chlápek doporučuje mít u svého právníka rovnou uloženou i zálohu na výdaje, aby neměl důvod odmítnout zastupování :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Takove pekne shrnuti by mohl nekdo udelat i cesky..


    Five Things to Have for Concealed Carry.
    https://www.youtube.com/watch?v=aKNQPhVucVY
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ELWERINE: To nikdo nezpochybňuje. Kdyby nepřijeli policajti, psalo by se o brutální vraždě a bestiální mládeži. Ale kdyby se účinně bránil... Tak taková fotka zafačovaného nezletilce, ta tedy prodává. A Lněnička by měl vůbec orgasmus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam