• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ZEPHEER: jj. měl černou. vypadá to na nějaký vyřizování účtů.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Is 6.5 Creedmor Really Better Than .308?
    https://www.youtube.com/watch?v=eK84OETCNO8
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    SHADDIE: Vypadá to, že chlapa také obvinili z nelegálního ozbrojování. Takže to asi nebude legální zbraň.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, tak jsem se konečně rozhoupal a požádal si o členství ve střeleckém klubu. Sice 50 km od Hradce, ale zato to vypadá na dobrou partu a střelnice je solidní.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---

    Střelba na Benešovsku: Jeden mrtvý a další vážně zraněný, policie pátrá po podezřelém – Novinky.cz
    https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=484632&sId=&mId=
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jako moc závody to nejsou, spíš taková sranda akce :)
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    KASUMI: Jj, musim se vzmuzit:-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MOKOPA: Vsehno spatne, jo?:)) to se obcas stane no
    Brace yourself!:)
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    KASUMI: Ne ne, sbiram orechy. Dneska mi to vubec nejde. Mijim, trefil jsem nejakej no shoot. Vsechno spatne. A jeste mam ve squadu uzvanenyho typka, kterej mi uz nekolikrat pil krev na Olesku. Dneska jsem mel zustat doma...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MOKOPA: A jedes zitra na regi? Pac to je HTC ve vetsim:)
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    KASUMI: Zatim nic moc. Skoro zadne pobihani a na muj vkus prilis loveni papiru pistoli na dlouhe vzdalenosti. Me holt vic sedi ten Hard task cup, to uz je jasne. A u te jejich Ar-15, co tu maji, jsem jim malem urval paku zaveru. Takovy hnusny plastak to je:-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Have fun :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BAAL: jo, my vyjíždíme v šest, peklo :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    MOKOPA: Mno to bude dost tvrda hodina, aktualne to vypada na 2:25hod takze abychom tam byli 8:45....
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    TUILE: Jo;-) Rano nastup na Barrandove. Vecer spocitam cestovne a hodinu nastupu...
    TUILE
    TUILE --- ---
    MOKOPA: My, svezes nas? :))
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    Kdo se mnou zitra jede na ten Walther cup?
    DRZACK
    DRZACK --- ---
    PIVECEK: Primarne to neresim jako zavadu. Vcera sem tim prohnal dalsich zhruba 400 a neopakovalo se to ani jednou...s nejruznejsim druhem streliva (SB ruzny vahy strely, fiocchi, magtech, remington). Takze je mozny, ze to byl neduh novy zbrane. Prvni varka streliva byly nejlevnejsi FMJ SB baleny po 250ks
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DRZACK: Nic proti tomu, ale nejdriv bych vyzkousel vymenit udernikovou pruzinu, treba tam mas zmetek a pokud nepomuze, tak koupit nahradni udernik a s nim si pohrat, stoji to par korun. Jinak co mas na mysli tvrdou zapalkou? Selbel?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam