• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    ... abych upřesnila - po Glockovi jsem koukala právě kvůli obsluze levou rukou, pže je oboustranný - a vrátila jsem se k CZetám (respektive k Baby Eagle) i přes to, že jsou dělané pro praváky... zkoušela jsem lecos (i ty Berety atd.), ale holt nemám "dámskou ručku"... pak mě po dlouhé době nadchla 1911, takže mám od Springfieldu pětačtyřicítku - taky se moc nekvalifikuje na "dámskou" zbraň :-))
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    ... kdysi jsem to probírala tady a nakonec jsem si obsluhu nacvičila částečně levou rukou a částečně přehazuju... potřebovalo by to víc tréninku, ale nějak v poslední době "nejsou lidi" (čas).
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    MCD: je mi malej.... mám strašně dlouhý prsty.. taky mi příjde hranatej a neergonomickej... ale mám levorukýho kamaráda, který si ho nemůže vynachválit (ale on taky nosí "furt" a potřebuje i lehčí zbraň). Já střílím pro zábavu, nenosím a lehké zbraně mi "nesedí", přijdou mi strašně "rozlítané"...
    MCD
    MCD --- ---
    CAROLIAN: Jen pro info - co ti jako levoruké nesedí na glocku?
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    DOCKINEZ: máme, oblíbená, spolehlivá, na manipulaci blbuvzdorná. Chce to ale velký ruce - což třeba já mám - coby levák jsem zkoušela Glocka a musela jsem zavrhnout.
    Tíha na střílení nevadí, naopak mi přijde, že to lépe sedí a je stabilnější. Na nošení nevím, to záleží na okolnostech (jestli jako "furt" nebo "jen někdy" a na jak dlouho).
    Rozebírání a čištění je brnkačka (mám 1911 s kterou se mi lépe střílí a i mi líp sedí do ruky, ale čištění je za trest)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    G36 900 Rounds Full Auto Fire Until Failure Test
    https://www.youtube.com/watch?v=iTbTyFloelc
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    a vychodni "fiveseven" :D

    TEST POUZDANOSTI - Zastava M57 (Tetejac)
    https://www.youtube.com/watch?v=ALAtTy8S744
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    FN FiveseveN Gauntlet Test!
    https://www.youtube.com/watch?v=BlUv6toc-14
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HARIUS: to je fakt, obcas zastreli i ker... s jinym myslivcem
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    NJAL: No a to je právě to, že myslivcům je to jedno :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    HARIUS: Lisku ovsem nemohou delat vsichni se svou figurou, aby clovek nevypadal spis jako nejaky zrzavy balon ;-)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    XMEDA: Doporučuji jít raději za lišku, po té bouchnou všichni:-)
    VACA
    VACA --- ---
    XMEDA: :D no vono to bejvalo pred vice jak 15-ti lety, tenkrat trochu jinak. Sme proste byli pubertaci a vobcas si sli zahrat na v ty dobe provareny mista kde se to schazelo. Vsechno neoficialne, neorganizovane. A proste obcas se stalo ze prijeli kluci z urna ze si s nama chtej chvili zahrat. Takze tak..
    Faktem je, ze vzdy kdyz se hralo s nima, tak nikdo z nas nemohl bejt v jejich teamu. To oni proste neakceptovali, protoze byli sehrany, nadrilovany a pouzivali vsemozny svoje triky a taktiku...
    Zpravidla jsme sme branili nejakej objekt a oni nas dobejvali.
    To ze vetsina z nich odmitali nosit ochrany brejle nas dost sralo. Proste to cloveku psychicky moc neprida, ze airsoftem vedome strilel na nekoho s nechranenym zrakem. Dalsi psychologicka vyhoda na jejich strane:D Ale pravda je, ze oni moc zasahy neinkasovali:D
    Nahodou to byly zajimavy zkusenosti..
    Ale to co pro nas byla detska hra, oni brali naprosto vazne. Beztak nas meli akorat jako pokusny kraliky na kterejch si neoficialne prohlubovali drill a vsemozny situace. A verim ze to pro ne mohlo bejt zajimavy, protoze to nebyly nacviky podle nejakejch jejich osnov, ale proste banda nevyzpytatelnejch pubertaku s kalachama..

    N ale jak jsem cetl ted ty clanky okolo toho, tak se cajti evidentne ucastnej AS akci dodnes. Ani me to neprekvapuje. A proc by taky neucastnili?

    Ale to, ze nekdo vytrousi ostrou, to je dost blby. A to ze ji nekdo nasel, kdo se AS jiste ucastni pravidelne, a pravdepodobne ho v zapalu celodennich boju ani nenapadlo ze ze zeme zvedl ostrou, a rovnou s ni zkusebne picnul svyho kolegu (dokonce snad prej bratr), to je fakt smutek.

    Vono to bude znit blbe, ale verim ze kdyby ji nasel kdekoli jinde, tak by ho treba napadlo se ujistit jestli je ostra, a nabita... Ale proste v tom notoricky znamim prostredi kde se odehravaj hry, vsude hromady kulicek, a manipulace s as zbranema je tam uz pro vsechny takova rutina, a z valny casti prdel, tak si umim predstavit ze proste ho tohle vubec nenapadlo. "Je hele tady nekdo ztratil glocka, pic" a pruser jak remen na svete... :/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VACA: chodit na airsoft s cajtama je jako jit na hon v kostymu divocaka
    VACA
    VACA --- ---
    Zajimava situace... https://www.novinky.cz/...-v-milovicich-nekdo-pouzil-skutecnou-zbran-a-prostrelil-hraci-hrudnik.html

    Jako pamatuju si kdyz jsem byl tele pred mnoha lety (tele jsem furt), ze kdyz sme jako kluci chodili na takovej neofiko airsoft, ze tam obcas prisli benga z urny si proti nam zastrilet. Zasadne nenosily ochrany brejle, coz nas vsechny sralo, a taky nosili ve stehennim pouzdre ostry glocky. Coz bylo zvlastni, ale nejak vic jsme to nevnimali.
    Svym zpusobem by me mozna neprekvapilo kdyby takovejhle clovek, nadrilovanej profesional v oboru, v zapalu omylem vytahl tu ostrou aniz by si to stihnul vubec uvedomit. Ale tam se nejak nejasne zminuje ze ji nekdo snad nasel. V komentarich zminuje ze nekdo z mista tvrdil, ze tu zbran nekdo nasel jen tak volne....
    BAAL
    BAAL --- ---
    Měl by někdo z místních zájem o vypichovací matrici Dillon z klasického devítkového setu? Přešel jsem na jinou, tak kdyžtak pošta
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DOCKINEZ: porid si nerezovou cz75.. nekolik tisic ran cehokoliv a bez jedinyho skytnuti
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    DOCKINEZ: jinak zajimava alternativa muze byt jeste rex
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    DOCKINEZ: taky bych doporucil siga, starsi p228 se obcas daji koupit kolem 13-14k, ja sehnal dokonce za 12. Je to jeste puvodni nemecka vyroba a je to moc peknej kousek
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    PIVECEK: Je to hezka, cool, ocelova a spickove zpracovana CZ75 varianta, nic vic, nic min no. Prakticnost a pouziti at si kazdy uz prebere sam. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam