• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OTAKAR: je vůbec otázka, jak to funguje u exekutorů - může exekutor zabavit zbraně, pokud exekutor nemá ZP? Jak jsou takové zbraně skladované? Musí je přepsat na policii, nebo hlásit změnu majitele? Co teprve pokud se jedná o zbraně bez zkušební značky, viz ten Desert Eagle?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    NECROMAN: A lze je bez značky koupit na nákupko B? Nemusí se to vyřídit pod licencí?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    NECROMAN: ale muzes to koupit jen na ZP bez licence? Imho bych cekal ze toto musi projit pres obchodnika, sem si prave rikal ze kdyz to nekdo vydrazi za 15k a pak deserta bude na krame prodavat za 40 tak to neni spatnej business :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OTAKAR: podle mě to jen znamená, že nemají zkušební značku, což by mělo jít zařídit.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    NECROMAN: A četl jsi tam to: "Uvedené zbraně nesplňují podmínky ČSN (českých technických norem) stanovené Úřadem pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví."
    Imho tedy kategorie A.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KASUMI: nic se asi nezkazí tím mít doma do zásoby pár nákupek na "pistoli samonabíjecí" :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    NECROMAN: Mas 5 dni na zaplaceni a tri dny na vyzvednuti. Kdyz za tu dobu sezenes NP, tak bys mel byt v klidu.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    NECROMAN: to by me zajimalo za kolik se to realne vydrazi
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NECROMAN: no, vlastnictvi se nabyva priklepem, kdyz to zaplatis
    tze kdyz to zaplatis pozdeji, mas ucinky zpetne, imho to budiou chtit zaplatit hned, takze do deseti dnu od priklepu (kdyz zaplatis)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SWIST: třeba zde ani v podmínkách o nákupku ani ZP nic není, jinde aspoň požadují, aby dražitel měl ZP.
    Dražba zbraní - pistole Desert Eagle, pistole Delta Elite a kufřík na pistoli - OKdražby.cz
    https://www.okdrazby.cz/...razba-zbrani-pistole-desert-eagle-pistole-delta-elite-a-kufrik-na-pistoli
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    EXIS: vsechno z toho seznamu na strance nebo jen nekery modely?
    SWIST
    SWIST --- ---
    NECROMAN: Zkušenosti nemám, ale hádal bych že do doby než přijdeš s nákupkem ti dražící zbraň podrží, nebo prodá druhé nejvyšší nabídce která nákupko má. Ale to asi podle mě záleží kde a kdo draží. Přihlášení zbraně, tedy získání PZ pak už probíhá normálně.
    Pokud je to nějaká aukční síň kde se na tohle zaměřují tak bych si to představoval tak že vyhraješ aukci a máš nějakou dobu na vyřízení nákupka, po tu dobu ti zbraň podrží.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NECROMAN: co jsem viděl, tak nákupko je třeba mít předem. PZ pak normálně
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Netušíte, jak se řeší nákupko/průkaz zbraně, když zbraň vyhraji v dražbě? Stačí nahlásit po nabytí do X dnů?
    EXIS
    EXIS --- ---
    hojte, kamarád zhruba v půlce 2019 doveze kontejner těhle zbraní - https://www.kimbereurope.com/. Pokud by to někoho zajímalo, tak vás rád propojím :) Bude schopen tam vymyslet nějakou lepší cenu.
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    MAWERICK: Mno, aktivni strelci s nasledkama, to by HR melo fakt radost. :)
    Holt mate stesti.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    JOINTER: mame dostatek aktivnich strelcu na to aby to dokazali prosadit/udrzet... :)
    Navic kdyby to HR chtelo zrusit tak by to urcite melo..... nasledky ;) :D
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    MAWERICK: Divny. Mate stesti teda.
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    MAWERICK: Ja kdyz po hodne letech ted odchazel, vzal jsem kolegy na strelnici. Tusim ze nas bylo asi okolo 15. Pry se jim to libilo, vsak aby ne kdyz jsem tam nechal 5 litru. :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    JOINTER: chybny usudek... je v korporatu ;)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    LUCKYBSD: Do PA se dlouho chystam, je to tam dobry?
    Zda se, ze by mohlo, nevypada to jako vlhky tunel...
    Podle obrazku to vypada trochu kulturne. Asi je to pro ty zazitkovy cizince potreba...
    Akorat na prvni pohled se mi to zdalo cenove prijatelny a ona ta cena je za pul hodiny.

    Jinak ja sem moc nechodim, tak si nepamatuju co kdo dela, ale zjevne nejsi v korporatu. :D
    I kdyz tam je to taky vtipny, delaborovany rusky 12.7 co jsem dostal od byvaleho kolegy na pamatku mam na stole a v prvnim mesici reakce od "doufam ze to je jen atrapa" az po fajn pokec s kolegou co papiry nema, ale je fanda a obcas chodi na strelnici. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam