• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    XLACHTAN: No je to stejna, nebo spis vyssi cena nez u bazarovejch kousku, navic ten desert eagle je podle toho posudku celkem olezlej, takze pres mrtvoly jsem nechtel chodit:) Navic pak k tomu musis pripocist papirovani a den zabitej na Kladne u exekutora a policajtu.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    PIVECEK: za obě? To je imho dobrý, mít ty prachy. Ta Delta není úplně rozšířenej kousek, zvlášť tady.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Tak vydrazeno za 57500,-, to bude pak kocovinka:))
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Tak asi nic, drazba jeste neskoncila a uz to slo pres muj limit 45000,- Ted se tam dva typci trollej, vzdycky pockaj az ma ten druhy pred poslednim priklepem a v posledni pul minute prihodej :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SHADDIE: Už jsem to tak koupil evidentně :/
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DOCKINEZ: Jak se ti to stalo?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NECROMAN: Jo, resp. jeste cekam az mi ten drazebnik potvrdi zaplacenou jistotu. Ale prej to delaji hodinu pred zacatkem aukce, tak snad v pohode:) Kazdopadne byl to celkem oser obehat, tak snad to klapne :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Aj, tak se mi vrátila CZ85 z opravy. Tedy vrátila se neopravená s tím, že mám vydutou komoru.

    Tož zítra kamarád puškař objedná novou hlaveň a snad už konečně bude tomuto martyriu konec.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PIVECEK: Jak to vypadá, podařila se registrace?
    EXIS
    EXIS --- ---
    SIRIUS: měli by mít všechno
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: bud rad ze ti je nefaxujou :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    PIVECEK: ta Delta mě zajímá víc než ten DE :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NECROMAN: Jo, pokud se povede ta registrace, tak podam report. Ale zatim porad cekam, az mi poslou mailem formular, se kterym mam bezet na Czechpoint.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PIVECEK: kdyz tak dej vedet, jak ta drazba dopadla :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Achjo, 21. stoleti a stejne musis na checkpoint overovat vypis z obchodniho rejstriku, ktery je verejne pristupnej. No moc se to moji bronchitide tedka nehodi, ale asi to teda kousnu:))
    NJAL
    NJAL --- ---
    V hlavach Demokratu musi byt solidne nas*ano :-)

    California Dem says US would win 'short war' against gun-rights advocates: 'The government has nukes'
    https://www.msn.com/...enus-580&fbclid=IwAR3t3SXZotY-_voNX5K0ZuJYI0iTduZNYvmJlEM4RG0EpFjfElxQK4uXrr4
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NECROMAN: Je to na policii pokud nema ZL.

    SIRIUS: No zavolam tam, jak je to s tou registraci, protoze na checkpoint se nedostanu, ale snad by jim to mohlo stacit datovkou..
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: kdyby si to vydrazil, tak bych se rad mrknul na ten delta elite :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OTAKAR: je vůbec otázka, jak to funguje u exekutorů - může exekutor zabavit zbraně, pokud exekutor nemá ZP? Jak jsou takové zbraně skladované? Musí je přepsat na policii, nebo hlásit změnu majitele? Co teprve pokud se jedná o zbraně bez zkušební značky, viz ten Desert Eagle?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Hm, je to ve ctvrtek, to uz mi asi nestihnou potvrdit registraci, ale mam chut to prostouchnout. Vzhledem k tomu, ze ten posudek podle ktereho to nacenili je uz z roku 2008 :D Akorat se bojim, kde to tech deset let tedka hnilo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam