• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    NAVARA: ja jednou cekal (u 8 nakupek najednou) z po na stredu :D a byl sem trochu nastvanej ze to nemam tez na pockani :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Foltera: Na útok si nevzpomínám.
    Soudce: To nevadí, máme video.

    A z toho videa je celkem zřejmé, že nalitej nebyl - pevný postoj, rychlé přesné údery,...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Brutálním napadením cestujících v tramvaji se ve čtvrtek začal zabývat Krajský soud v Ostravě. Z útoku se zpovídá 29letý Radim Foltera. Jeho řádění ukončila až žena, která vytáhla legálně drženou zbraň. Za svůj zákrok pak dostala medaili za statečnost.
    Drama v tramvaji zastavila žena s pistolí. Nic si nepamatuji, tvrdí souzený - iDNES.cz
    https://ostrava.idnes.cz/...eni-tramvaj-f9j-/ostrava-zpravy.aspx?c=A181129_094012_ostrava-zpravy_jog
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Retail Sales Will Benefit from Firearm Export Control Reform
    https://orchidadvisors.com/export-control-reform-retail-sales/
    yay!
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    LOL

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NECROMAN: Já si jdu nechat přetisknout ZP za dvojku, neb z gcal mi ta upomínka zmizela (ostatní doklady, zadávané najednou, tam jsou) a oddíl mi poslal info až tři dny po 2M termínu :\
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    14 dní čekačka na potvrzení nákupáku na Pankráci mě vždy dostane :-|
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NJAL: vidim hned dva duvody: zaprve co kdyby se zmenily podminky (at uz oficialne nebo neofiko) pro vydavani NP? Vidim to jako pojistku pro pripad, ze by bylo treba utahnout srouby beze zmeny zakona. Druhy duvod muzou byt poplatky za expirovana NP
    NJAL
    NJAL --- ---
    STENNY: Imho to maji vsechno hrozne svazane v systemu, at uz digitalnim, nebo papirovem. Proste nekdo rozhodl, ze se bude maticka sroubovat na sroub, neni mozne drzet maticku a otacet sroubem :-D

    Ale co me je spis nepochopitelne, jsou casove omezena nakupka. Stejne se nedaji pouzit bez jinych platnych papiru a CRZu, tak proc je nenechat, dokud je zadatel sam o sobe opravnen nabyvat do vlastnictvi?
    STENNY
    STENNY --- ---
    NJAL: No právě. Jako že nešlo jen o omezení skupiny, ale o terminologii - "dlouhá palná zbraň samonabíjecí" nebo "dlouhá palná zbraň kategorie B" by zřejmě taky neprošla.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MCFLY: Loocasi? Ze bys naboje prodaal rovnou v zasobnicich? ;)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    MagPump AR-15 Magazine Loader
    http://www.youtube.com/watch?v=LbSeujxOUpc
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: to bude lodni delo :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    STENNY: Ale asi "dlouha palna zbran" nebude nejaka konkretni kategorie...
    STENNY
    STENNY --- ---
    NJAL: Tvrdili, že musím žádat o kategorii, která je v CRZ.
    NJAL
    NJAL --- ---
    STENNY: Imho proto, ze to postrada nazvoslovi, ktere indikuje skupinu. Prece Ti nedaj povoleni na MG42 :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    TRILOBYTE: Na "revolver" by určitě prošla Mateba i Chief's Special, ale cca před rokem jsem na Florenci zkoušel ukecat "dlouhá palná zbraň" a nedali mi to.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    STENNY: Mozna by na nakupko "revolver" prosel opakovaci i samonabijeci.
    Treba by mohli dat i nakupko na "palna zbran" :).
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: Mateba nesouhlasí :P
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NECROMAN: ne, u revolveru to fakt řešit nemusíš :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam