• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    KENJIRO: v milevsku by to mělo jít :D

    Teda pokud Ti nebude vadit, že kávu si sice objednat můžeš, ale dostaneš leda tak kulový...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    KENJIRO: Malý Újezd u Mělníku.
    Správce by tě ještě vzal do trezorovky a ukázal ti co si tam syslí za meziválečný vykopávky.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Právě dávají na ČT24 pořad Retro, tentokrát o střelectví a zbraních v ČSR, doporučuji i ze záznamu :)
    http://www.tvprogram.cz/retro/1230575717
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    KENJIRO: jestli to pro tebe není moc daleko, zkus Maškovu střelnici v Chotěšově u Plzně - http://www.strelnice-chotesov.cz/
    Tam jsou velmi tolerantní a kafe je v ceně vstupného (jestli se pamatuju dobře).
    Akorát teda to kafe s čištěnim budeš muset provozovat venku - střelnice je nekrytá :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Zvlastni. Dobovy figurant by mel pochodovat v sevrenem utvaru. ;-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NJAL: už jsem teda zkoušel "Na nekrytě běžícího figuranta jednotlivými ranami...", ale radši jsem to nedořek.
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Mozna kdybys jeste pridal kompletni dobovou uniformu a povely, treba by Te strelnice vzala jako zajimave predstaveni? :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Ehm...

    Nevíte, jestli na světě existuje nějaká střelnice, kde by správci nevadilo, kdybych si
    a) přinesl černopachý kouřovod,
    b) pustil ke střílení "Preussens Gloria", a
    c) po střílení si objednal kafe a začal čistit?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Are Glocks really Durable? A Look at Glock Range Rentals
    https://www.youtube.com/watch?v=y03QUZn3aE0
    SWIST
    SWIST --- ---
    ...mě tedy ze všeho nejdřív rozdrbe triko cobra spona na opasku jak se dře o hranu stolu. :D
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    NECROMAN: Viděl jsem onehdá reportáž, výrobce údajně ojebával/šetřil a udělal u panelů větší okraje z pryskyřice, než bylo v podmínkách výběrového řízení a než je v normě. Byl tam i jakýsi test, ale znáš to, dej mi kameru a šikovného střihače a natočím ti i začátek třetí světové.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevíte o tomto něco víc?
    Vedení policie tvrdí, že keramické panely měly mít takzvanou účinnou plochu – tedy tu nejchráněnější – o velikosti 700 až 750 centimetrů čtverečních. Zhruba centimetr od okraje jsou však vyrobené z materiálu na bázi pryskyřice. Takže účinná plocha je rázem zhruba 500 centimetrů čtverečních.
    Firma nám prodala průstřelné vesty, tvrdí policisté. U soudu ale prohráli - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...m-prodala-prustrelne-vesty-tvrdi-policiste-u-soudu-ale-prohrali-62890
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    STENNY: Jo, mne to taky dela ten klip
    SPM
    SPM --- ---
    STENNY: hmm, ok :-) asi pro začátek zkusim na ten klip navlíknout nějakou smršťovací bužírku nebo nějakou podobnou věc a pozorovat, jestli se problém zlepší (což bude horší, asi budu muset napřed koupit nový trika, abych poznal rozdíl :-D)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SPM: Notorickým děrovačem jsou kovové klipy na opasek - stačí se tím vrchním ohybem o něco silněji otřít a tričko máš doslova prostřižené. Dělal mi to pevný nůž ve vnitřním pouzdře. Smirkové polepy na pažbičkách jsou taky jasné, stejně jako ostré hledí, ale ve tvém případě bych tipoval ten klip.
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    SPM: Nosim g19 ve vnějším od RHH, nebo ve vnitřnim hybridnim od Foxx holsters. Triko/košili nosim přes i pod a díry se neobjevujou. Mířidla mám origo kovový.
    SPM
    SPM --- ---
    IAMTHELAW: Glock 43 ve vnitřnim hadrovym pouzdru (nevylučuju, že to nemůže třeba dělat přeska toho pouzdra... proto mě i zajímalo, jestli někdo nevymyslel úpravu, co by tomu zabránila :-D). Jinak nijak neupravovanej, originální mířidla, ...
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    SPM: Nemám :-) Co tam nosíš, že ti to dělá díry do tryka? Mně to dělalo norinco, protože se nezdržovali s obrobením hran.
    SPM
    SPM --- ---
    Fajn, takže nejsem sám :-D přišel někdo která část to dělá? Mi přijde, že nejvíc překážející jsou asi mířidla, ale když stojim, tak mi to všechno přijde v pohodě... leč při nějakém divném pohybu asi holt tím trikem o to rvu :-D
    STENNY
    STENNY --- ---
    SPM: Já to vyřešil tím, že nosím batoh. Ten mi prodře tričko ve spodní části zad (o hrany opasku) dřív, než se to podaří něčemu jinému :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam