• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    FRENZY_: je to tak. Místo držení a nošení se akorát definuje nošení a všechno ostatní je nakládání.
    BLAF
    BLAF --- ---
    KENJIRO: My uz jsme to resili vedle s Otakarem, ale chapem to spravne, ze by se melo rusit vykonovy omezeni vzduchovek a flobertek (a paintballu a airsoftek a tak)?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    FRENZY_: je to teprve jeden z více nových zákonů. Předpokládám, že součástí novely budou i další.
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    Jen tak mimochodem, čtu správně, že návrh nového zákona již neomezuje nošení na shromážděních, sportovních a kulturních akcích atd.? (A pojem "držení" jsem nenašel vůbec, jen tacitně - mít u sebe nenabitou zbraň není nošení).
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Myslim ze snad .22

    REDSNAKE: Umim, v novinach by ucinek popisovali, jako kdyz v Doomu 1 trefis impa raketometem. :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CERMI_FOX: to by taky snadno mohlo vyustit v Mexiko, kde max kalibr pro civily je .380ACP nebo snad i min, uz uplne nepamatuju jak mi to Julian vysvetloval. Cokoliv vetsiho maji pouze na pujceni na strelnici.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    CERMI_FOX: víš moc dobře, že něco takového se v mainstreamu asi nedočtem
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    REDSNAKE: teď se zasním: "nový zákon snižuje průraznost střel živým cílem a tedy šanci, že při NO bude zasažen nevinný člověk" :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    zas jako buďme trochu soudní, umíte si představit co za informační shitstorm by způsobil pokus prosadit HP na sebeobranu?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tyjo, tlumiče se povolí, ale hollow pointy stejně nebudeme moct nosit... škoda :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    KENJIRO: no proto, už jsem byl "triggered and offended", Antone Pavloviči! ;)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Teda co to kecám. Evropského zbrojního pasu. Profesionální deformace :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: ale vydrzels i to statecne, ani nenaznacit :)))
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Ale rozhodně se má měnit vzor Evropského zbrojního průkazu, aby to nebyla ta dosavadní švihlá harmonika, tak můžete svoji invenci napřít tam ;-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    BTW asi si dovedete představit, jak mne celé měsíce svrběl jazyk, když jste se tu dohadovali, jaký formát by měl mít zbroják, aby to bylo uživatelsky pohodlnější... a já vám nemohl říct, že žádný zbrojáky už nebudou :-D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KENJIRO: Tak s tím jsem OK :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELECTRICKOTA: budeš :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELECTRICKOTA: tzn. nikoli sportovní...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SHADDIE: Chmm, me teda zajima zda je budu moct drzet jako a) sběratelská, kulturní nebo historická zájmová činnost, - vzhledem k tomu ze jsou tam stejny podminky jako pro zbrane...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELECTRICKOTA: zdroj zbrojnice.com
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam