• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: to je dobra zprava. ja myslel, ze se tam se zbranema musim tahat automaticky. tez jsem zrovna v 6-2 okynku :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Reportáž v ČT o novém návrhu zákona. Nic nového tam neříkají, ale pro inspraci, jak to podala ČT
    Prohlídky už po pěti letech nebo evidence flobertek. Ministerstvo navrhlo změny v držení zbraní — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...po-peti-letech-nebo-evidence-flobertek-ministerstvo-navrhlo-zmeny-v
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    2ND: tzn, že pokud to chceš řešit osobně, tak ano s žádostí, fotkou, kolkama a zprávou od obvoďačky.

    Pokud to chceš řešit poštou, což je také oficiální možnost (nevím jak s vyzvednutím, nepředpokládám, že ti zbroják pošlou ale bude nutné si jej vyzvednout osobně) tak pošleš prostě žádost, fotku, kolky a zprávu dopisem.

    To je vsjo
    2ND
    2ND --- ---
    REDSNAKE: tzn mam se tam dostavit beze zbrani s tou zadosti..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    2ND: žádal jsem o prodloužení klasickou poštou. Vzhledem k tomu, že je k žádosti potřeba přiložit ověření o zdr způsobilosti, kolky a fotku, tak by datovka asi neprošla. Zbraně se předvádět nutně nemusí, jen na vyzvání policie, mají právo tě k tomu vyzvat.
    2ND
    2ND --- ---
    Žádal jste někdo o obnovení ZP pomocí datové schránky ? Nebo se tam musí už pri podání žádosti dojít se zbraněma , tudíž je to bezpředmětné ?
    nejméně dva a nejdříve šest měsíců před uplynutím doby platnosti zbrojného průkazu stále platí ?

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ERGOSUM: utocne kameny zakazou jiste taky

    dlazdici budou mit specialni prukaz
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NECROMAN: Něco mi říká, že v Německu nastane zhruba toto:
    Plynovkáři budou střílet bez rozmyslu kde je napadne "protože to nikomu neublíží"
    Útočníci si budou vybírat směr útoku podle větru. Ale také se nemají čeho bát.
    Někdo pochopí, že hozená dlažební kostka má větší odstrašující účinek, než plynová pistole se sprejem dohromady.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XMEDA:. Njn, holt tam střední vzdělání není gratis, tak ho spousta lidí nemá
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JANOS: no a pak das do obchodu bagety, napises u nich "azbest free" a prodavas kus za $10, protoze to koupi :D
    JANOS
    JANOS --- ---
    CHINCHILA: To maji v Kalifornii debilni zakon, a tento napis je tam na vsem. Vcetna na vchodu do kazde budovy (protoze miligram azbestu)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    a vubec clovek si konecne vybere optiku, rekne si ze cenove to snad pujde .. ale nee diky ITARU a jinym vecem je tady cena opet nekde v mezich, kam zajit nechci :/
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    kdyz uz tu byli ti slunickari ... poznamka u krabicky naboju
    "WARNING: This product can expose you to Lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to - www.P65Warnings.ca.gov."
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OCTOPUSS: a vubec.. pust si Demolition man a tam mas jasne ukazany, jak to tady bude kolem 2025 vypadat. Policajti s elektrickym nezranujicim obuskem, zbrane jenom v muzeu a elektricky samocinny auta... Budte dobry!

    ...oh wait..
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    XMEDA: Kdo ví, ze které je země. Protože v západní evropě je většinou i ten pepřák nelegální
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OCTOPUSS: na konci ten typek jasne pise, ze ho mas postrikat sprejem.. ctu neco spatne? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    KENJIRO: Hele, našel jsem důkaz :D

    NELLI
    NELLI --- ---
    OCTOPUSS: klid, jak jsem psal, náš čas na "troll-back" dozajista přijde, v tomhle EU nikdy nezklamala.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NELLI: Mě na tom fascinuje, jak ani nečtou, co člověk píše. Pokusím se jim vysvětlit, že teroristický útoky se neprovádějí legálníma zbraněma, a ten dement se mě zeptá proč jsem naštvanej, že tím zákazem zastaví teroristický útoky. WTF? WTF?!
    NELLI
    NELLI --- ---
    OCTOPUSS:
    SHADDIE: v rámci duševní hygieny se už drahnou dobu těchhle debat neúčastním a utínám je hned v zárodku. Jenom si nikdy neodpustím k oponentům štípavou poznámku, že jednou, někdy, jednoho krásnýho dne, ta celá slavná EU zadře i jim něco, co oni mají rádi, a že si pak vychutnám následný debaty svým vlastním způsobem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam