• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KENJIRO: Pravda. Když z kosy vyndáš závorník, nikdo ti závorník neukradne.
    Jinak jak píše SHADDIE Nebo abys doma nemusel s kosou na záchod.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: my jsme tento systém používali jako dočasné zabezpečení například na závodech, když jsme spali v penzionu nebo šli na oběd, pušky jsme zamkli skrz šachtu zásobníku k topení na pokoji řetězem na kolo/motorku, závorník si nechali u sebe.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    KENJIRO: nevystřelí, jenže novej stoji 1500a je volne prodejnej..
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Hele, mám dotaz - když z kosy vyndáte závorník a zkusíte vystřelit, co se stane? Napadlo mne, že by to mohlo být dobré dodatečné opatření pro případ krádeže, ale nechce se mi to zkoušet.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    HARIUS: tak toho nemam o moc min, tak pohoda
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    LUCKYBSD: On má dvacet plus. (docela velký plus:-))
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    PIVECEK: Já naopak na všechno měl papír od vnitráků - zbroják, pyrokurz, muniční průkaz...
    2ND
    2ND --- ---
    diky diky :) lepsi asi zvlast papir od doktorky. Jednou mne vyrazili s nejakym fomrularem, ze nebyl tak barevny jak chteli, protoze jsem si ho tisknul sam. A ten na tom odkazu je barevny .o)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    2ND: Uz bylo receno, neres, vystavi doktorka. Naopak by mi bylo divny, pokud by ti potvrdila vlastne vytisteny papir, se kterym by se pak musela nejdrive seznamit, co vlastne potvrzuje.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    2ND:
    ELWERINE: Kolegyně má pravdu, na novém formuláři žádosti o vydání to je - http://www.mvcr.cz/soubor/zadost-o-vydani-zbrojniho-prukazu-priloha-c-2-vyhlasky-pdf.aspx
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    2ND: moje obvodacka ho mela primo v systemu v katalogu ruznych sablon, ale da se stahnout i na webu:
    Formuláře potřebné (nejen) k získání zbrojního průkazu | ZbraněKvalitně.cz
    https://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/formulare-a-dokumenty
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    2ND: na vnitru jsem nasla formular zadosti o ZP, ktery mel v sobe inkorporovano potvrzeni doktora, zkus pohledat, tohle mi prijde sikovne, nemusis mit vic papiru, na zadosti hned potvrzeni...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    2ND: fuu, to bude nejakej jeji tiskopis ne? ja ji nic nedaval
    2ND
    2ND --- ---
    REDSNAKE: a vite nekdo kde vezmu formular pro obvodacku na prolouzeni ZP ?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LUCKYBSD: líbí se mi jak uvažuješ :-D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    SHADDIE: hmm, ok, tak ja jeste neco nakoupim, mam na to jeste 8 let :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LUCKYBSD: tipuji, že 'fakt hodně' znamená plnou trezorovku, tedy desítky a více.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    HARIUS: tusime kolik toho znamena fakt hodne?
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KOUTLOSH: Praha 4 Modřany, kontrola při předání žádosti o nový zbroják, po domluvě lze rozdělit na dvě části (druhá se ukazuje při převzetí) Jinak kolega, co toho má fakt hodně, říkal, že byly u něj doma.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NECROMAN: a jednoho zesměšnil. Je to rebel :-D
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    GILHAD: U nás na to kašlou...
    LELI
    LELI --- ---
    NECROMAN: v texasu je svet jeste v poradku, ak47. :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Majitel domu v Texasu se bránil lupičům. Tři zastřelil, dva zranil - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...hranicni/texas-prepadeni-majitel-strelba-mrtvi.A190122_055016_zahranicni_bur
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam