• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    2ND: Ja uz si prave nepamatuju jestli mi na to neco dali nebo ne... proto se ptam :)
    2ND
    2ND --- ---
    ELECTRICKOTA: vlastně je jedna.
    Cože? Vy jste ale o žádné prodloužení nežádal, sorry jako. Zákonná lhůta je pryč, odevzdejte kvéry a prosvištíte si znovu několik slovíček, ehh vlastně testů :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    2ND: jakých?
    2ND
    2ND --- ---
    Tak obnoveni ZP v Modranech uplne v pohode, nikdo ve fronte. Jen mne trochu zarazilo ze nedostanu zadne potvrzeni, ze jsem pozadal o obnovu. Hned mne napada nekolik paranoidnich verzi toho, jak nekoho pripravit o ZP i zbrane..
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MOKOPA: jinak mam olight pl-2 a ted i utorch kopii streamlightu od cinskejch deti, tak muzem dat nekde sraz a muzes to vyzkouset
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MOKOPA: kuba marx ma i ty olighty, prislo mi od nej pouzdro na sig 226 x-five s olight pl-2, nikam sem nemusel a sedi hezky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mokopa potřebuje verzi se vstupem pro chemické patrony, aby mohl ten laser pořádně rozsvítit!
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    SIRIUS: a kdyby poslouchal tak usetri utratil petinasobek
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Na tusim gear bazaru na FB furt nekdo prodava svitilny, tam muzes zkusit nejaky streamlight z druhy ruky treba..
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MOKOPA: Na laser se vyser, vyber nejakou svitilnu, pouzdra ti sezenu :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    OTAKAR: chybi ti tam varianta ma si to koupit aby mu pak v auditku vedle mohl LOOCAS za mesic rict ze rikal ze j eot nahovno a kdyby poslouchal tak usetri :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    NELLI: Crossfire Reddot je teda taky China :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---

    Co si má Mokopa myslet?

    25 hlasy od 25 respondentů

    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    Ja porad nevim s tou baterkou/ukazovatkem na olitanou G19. Novy pouzdra k tomu navic. Resit jestli to pak bude pasovat i na jinou strikacku... Poradte mi co si mam myslet...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NELLI: Vsak to bylo takove rypnuti, treba na ten novej cinskej Diamondback Tactical jsou dobry recenze:)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NELLI: já kuši mám ... ;)
    NELLI
    NELLI --- ---
    PIVECEK: Vortex v Číně vyrábí jenom low-end modely, určený pro použití na kuši a maximálně malorážce, to snad nikdo z příčetných přítomnejch nemá v úmyslu pořizovat, ne? :)
    Middle-ware se montuje na Filipínách a top-end modely v Žaponsku.
    A řada AMG je dokonce made in 'Murica (což už tak jaksi obsahuje název modelu, AMG = American Made Glass).
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ZYAN: Vortex je taky Cina, ale to Lukas asi nemyslel:D Cos vybral?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    LUCKYBSD: Ehm. Měl jsem na mysli Vortex :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ZYAN: no ono nemas jen ITAR ale i tu obchodni dohodu, jen ted nevim jmeno. Obe kontroluji nektere veci v exportu (kazda trochu neco jineho), ale normalne se mrkni na aktualni list a tusim ze do nejaky castky to lze vyvezt (ITAR), nebo aspon driv to tak bylo a shopy pro jistotu oznacuji vse jako ITAR, aby byly kryty. Druha vec, ze teda nechci ti uplne kecat do vyberu, ale jet do USA a privezt si cinsky kukatko od Vectoru mi neprijde jako neco, kvuli cemu bych zkousel sedy dovoz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam