• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    MCD
    MCD --- ---
    CERMI_FOX: Podle webu MV jsou tyhle verze formulářů od 1. 8. 2017. Spíš to neřešíš, protože v krámě ti to vytisknou - já vždycky kontroloval jen výrobní čísla, svoje údaje a datum, ostatního jsem si nějak nevšímal. Naposledy jsem šedivák nesl na Sdružení před vánoci a nemám tušení, co měl za kolonky :-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: nevím, tohle je pdfko.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: zmenili design? Tyhle udaje tam nebyvaly, asi si malo kupuju nove pusky :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ahojko dvojko...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: oznámení o nabytí vlastnictví zbraně. Ergo jo, šedivák.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: co to je za formular? Pri prevodu se vzdycky vypisoval jen sedivak, ted je neco dalsiho?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KENJIRO: kde neni nutne, nic nepisu... takze minimum info a v cajku, ale tak zas videj, ze jsi veselej a hravej no... jestli je to dobre nebo spatne, to tezko rict ;)
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: Až se zase budou debatovat psychotesty... :))
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    KENJIRO: nic sem tam nepsal a normálně to prošlo.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    A kdybychom se už neviděli, tak jsem byl superarbitrován pro blbost :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Pořizuju škorpa. Nevím, co mám napsat do kolonky "způsob převodu vlastnictví", páč do toho chlupatejm nic není. Tak uvidíme, kolik mají smyslu pro humor :-)

    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: Jako bych slyšel JUDr. Kudrnu... :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELWERINE: Ja ji taky nasla! Hned me prastila do oci!:))
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SIRIUS: me to hodilo oblibene uslovi meho sefa do praxe :) "Heledte, kdyz si to zadefinujete, pro mne za mne klidne jako Snehulak, tak si to zadefinujete jako Snehulak, ale pak to konzistentne pouzivejte!"

    Aneb s kolegou jsme v cl. 2.3. nasli chybu. Fuuuj! :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ELWERINE: tak s timdle si dal nekdo trochu vic prace :-))
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SIRIUS: priznam se, ze to me dnes vic pobavilo darovaci smlouva s razitkem katastru, kdy predmetem darovani byla Hvezda smrti v katastralnim uzemi Zbraslav a darcem Darth Vader a obdarovanym Luke Skywalker. Ta prohlaseni Jediů (smluvnich stran) byla luxusni.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: jojo tydle forky sou nejlepsi, takhle sem si rikal ze na blbou otazku blba odpoved a kdyz se me kolega ptal co ma ilustratorce psat do pracovni smlouvy, rekl sem mu ze me je to jedno, at tam napise treba deleni nulou. No takze hadejte pratele co jsme odevzdali ve smlouve na socialku.....
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: :) Tak jeste trochu klasiky
    „Noviny píšou, milostpane, že pan arcivévoda byl jako řešeto. Vystřílel do něho všechny patrony.“

    „To jde náramně rychle, paní Müllerová, strašně rychle. Já bych si na takovou věc koupil brovnink. Vypadá to jako hračka, ale můžete s tím za dvě minuty postřílet dvacet arcivévodů, hubenejch nebo tlustejch. Ačkoliv, mezi námi řečeno, paní Müllerová, že do tlustýho pana arcivévody se trefíte jistějc než do hubenýho. Jestli se pamatujou, jak tenkrát v Portugalsku si postříleli toho svýho krále. Byl taky takovej tlustej. To víte, že král nebude přece hubenej."
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: hlavně nebejt superarbitrován pro blbost :-D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: "Ale disciplína na vojně musí být, jinak by si nikdo nedělal z ničeho nic. Náš obrlajtnant Makovec, ten nám vždy říkal: ,Disciplína, vy kluci pitomí, musí bejt, jinak byste lezli jako vopice po stromech, ale vojna z vás udělá lidi, vy blbouni pitomí.‘ A není to pravda? Představte si park, řekněme na Karláku, a na každým stromě jeden voják bez disciplíny. Z toho jsem vždycky měl největší strach."
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: Dispiclína muší bejt! :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam