• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    381007: Já budu trochu atypický, protože moje hlavní negativní zkušenost je z pozice tvého dodavatele, ale víc to nemůžu veřejně komentovat, protože se na to vztahuje moje profesní mlčenlivost. Pokud chceš, můžeš mě výslovně zprostit mlčenlivosti v rozsahu nezbytně nutném pro popsání mojí negativní zkušenosti s tebou. Jinak viz naše maily na nyxu, jmenovitě 8.1.2016 a starší.
    Nadto, s poslední objednávkou z roku 2016 jsem spokojený nebyl ani trochu, spíš to taky byla trochu oblož. Někde jsi tu na nyxu inzeroval akci na vybavený IFAK za 599,-. Prázdný za jinou cenu by byl asi v pohodě, respektive k řemeslnému zpracování bych naprosto neměl výhrady, byť dneska považuju střih za nevhodný a mám něco úplně jiného, ale výbava naprosto nesmyslná, všechno výprodej čsla, naprosto bez užitku.
    Od té doby jsem už nijak neuvažoval o dalších objednávkách, Facebook je plný lidí, kteří s tebou mají špatnou zkušenost.
    Jak jsem psal, škoda, podle všeho když už, tak kvalitní práce.
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    381007: Když už jsme v tom, tak číslo objednávky je 201801656 a byl to cerny Passport pouch s anti-RFID ochranou a dve nasivky (1)vlajka cr tenka modra linie 1 - typhoon cerna a (2) keep calm resident evil.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    381007: Protože se mi doteď nic objednat nepovedlo (naštěstí, když čtu cizí zkušenosti) - po dvou zprávách na Nyxu a dvou(?) mailech pořád žádná odpověď. Takhle se řemeslo nedělá.
    381007
    381007 --- ---
    Pánové, jsem zde (Jan Pávek st. osobně). Prosím o nějakou identifikaci Vašich objednávek kterých se Vaše rozčarování týká. Rozhodně s tím něco jde udělat. Pojďte mi, prosím, napsat, o co jde a vyřešíme to. A dkyž jste to začali řešit veřejně, tak prosím veřejně, ať lidé vidí výsledek, nebo alespoň progress... Díky, Honza.

    Tuším, že Octopuss u nás nemá aktuálně nic objednáno, takže nevím, proč zde zažehnul tehnle flamewar. CERMI_FOX nevím, bohužel, které objednávky se týká (neznám občanské jméno), OTAKAR tuším u nás nic nemá objednáno a dodnes nevím o ničem, čím bych si Tvou kritiku zasloužil. Díky za Váš čas vložený do odpovědí...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Ugh... to mne nenapadlo. Dostal jsi mne, Batmane :-D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Na rozdíl od džínoviny, která se používá v orientu. A takový naštvaný Džin... :-))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: myslím z názvu "rifle" :-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: to snad vyplývá už z toho názvu, ne? :-)))
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NJAL: Proč?
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    OCTOPUSS: Telefony nebyly zvedány. Později kvůli přetížení byly odpojeny.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    JOHNDOE: A telefon nezvedá nebo něco?
    To je řádnej zmrd...
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    OCTOPUSS: Jako fakt :-(
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    JOHNDOE: To jako fakt? No ty vole :-O
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Ale rifle muzes pouzit jen do drazkovany predovky.... :-P
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    OCTOPUSS: Taky potvrzuju, už víc jak 8 měsíců čekám na zaplacenou objednávku. Nejdřív komunikace žádná, po několika urgencích odpověď že to prověří, pak že se to nejspíš zadrhlo u DPD a pak už nic. Tu zásilku už asi neuvidím, ale i kdyby přišla, už si u něj nic neobjednám, hodně mě to zklamalo.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE: jenže ta riflovina zase nahradí kartáček :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: S puskou zkusenosti nemam, ale revolver mi zrychlila sypana ucpavka z krupice.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: používám klasickej jelení lůj, ten v bílým futrálu.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    A nejsem si úplně jistej, jak by se flinta tvářila na balistol :-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Já to doteď taky řešil jelením lojem. Nicméně teď jsem si řekl, že si v zájmu zlepšení rychlosti střelby nastříhám staré rifle a v něčem je namočím.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: kdyby na to existovala jednoznačná odpověď, tak nemá pomalu každý kdo to s předovkou myslí vážně vlastní recept :)

    Často se míchá včelí vosk s tuším břišním/hrudním lojem z hovězího. Někdo přidává lanolín, glycerin, etc.

    Někdo používá jakési snad teflonové mazání od castrolu, je to asi na auta atd.

    A koneckonců několikrát se mi stalo, že jsem si chtěl jít zastřílet, nebylo namícháno mazání, tak jsem si prostě koupil tyčinku jeleního loje po cestě na střelnici a taky to fungovalo.

    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Teda myslím do předovky! :-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Hele, co je nejlepší na mazání koulí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam