• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OTAKAR: A to, ze tu vyzvu posilaji s prodlouzenim uz je jen jejich zvyk, muzou ji poslat kdykoli, ale kdyz uz ty papiry maji v ruce ...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    OTAKAR: Skoda ze tohle vysvetleni nekdo nepodal na zacatku, diky
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    PIVECEK: Je to tam zakotveno, jen ne, že musíš automaticky přinést, ale že máš povinnost předložit na výzvu.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: vyzvu k predlozeni zbrani kategorie A, B a C
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELWERINE: Co dostanes pisemne na vyzvu?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Je to na domluvě, a když ses milej a všímavej tak se s nimi dá domluvit na ledascem. Na silu je to na ho... no pak si užijou a pouzijou v plné síle správní řád, kde ty termíny jsou opravdu zle dlouhé a to nechceš.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    REDSNAKE: kdyz odmitnes, dostanes to pisemne na vyzvu a pak budes muset. Stoji ti to za zhorseni vztahu s tvymi policajty?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REDSNAKE: můžou - § 29 odst. 1 písm. e
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Nicmene nevim jak po te novele, jestli by k tobe pak nemohli prijit na zaklade toho noveho ustanoveni o kontrole, to je spise pravnicka otazka:)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Tuhle cestu jsem neproslapaval, nemel jsem to zapotrebi (vsechny cesty jsem si naplanoval s vyrizenim nakupek, takze mi to nevadilo).
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: Takze kdyz odmitnes nemuzou ti nic? Bez Acka nemaj ani moznost prijit na kontrolu pokud se nepletu. Jako jo, proc by si clovek delal zle zejo
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OTAKAR: Tak povinnost nosit zbrane na prodlouzeni neni v zakone ustanovena, jedna se o praxi, kterou proste vsichni respektuji a zbrane nosi. Zalezi na utvaru. Ja na svem odboru nesl pulku zbrani az po vydani noveho ZP, protoze jsem to nebyl ochotny nosit najednou a procesni problem s vydanim nebyl.. Nicmeme pokub by zrovna toto zakotveno bylo, tak mi to je jedno:)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    XMEDA: A průkazy zbraní :)
    A navíc mi teda paní příslušnice tuhle řekla, že se nemusí nosit zbraně, které byly registrované nejdéle jeden rok zpátky. Ale je otázka, zda to je zvyklost mého pracoviště, nebo obecná praxe.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OTAKAR: jen hlavni casti zbrani :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    OTAKAR: dik!
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HARDCABB: Ne, jen zbraně a průkazy zbraní.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    kdyz beru pri prodlouzeni zbrojaku na kontrolu vsechny zbrane, mam s sebou vzit i zasobnik(y)?
    2ND
    2ND --- ---
    OTAKAR: hlavne dovolat se tam je umění...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OCTOPUSS: Ještě asi kapslovna, ale má omezenou otevírací dobu.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OCTOPUSS: u lovčího na spořilově
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam