• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    až si budou chtít na střelnici neznáme osoby chtít pořídit pár fotek, poptat se na pár tipů, hrát na ego,...

    Jak ustát masakry a uhájit zbraně? Americká zbrojní lobby vyváží své know-how - Euro.cz
    https://www.euro.cz/...palne-zbrane-australsti-populiste-se-radili-s-americkou-zbrojni-lobby-1448328
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: aha, tak tu mit uz budu, dve jsou az moc, to radsi dva Mosiny .)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: No, je to klasická kosa... Ta se domů vždycky hodí :-D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: to chci?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    MAZDA: Sakra! :( :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    GEKONZPRAHY: Na jednu? :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    MAZDA: Dáš mi to na splátky? :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    Leží nám ve zbrojáku 4 ks PA580 (Sa 58 semi). Pádla i sklopky, 9500 Kč s DPH za ks. V CRZ se to tváří jako novovýroba, takže směrnice fuck-off.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BLAF: Jako dle chuti kazdeho soudruha, ale papiry jsem zvladl i ja tak to da kazdej kdo se trochu pripravi a i predovka bude vzdycky lepsi jak flobertka
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JAZZZ: flobertka je zbraň kat D, takže dostane flastr.
    BLAF
    BLAF --- ---
    REDSNAKE: Nahodou, dela to "puf" a cmoudi to, ja to rad :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    JAZZZ: Ja bych mu to napalil, dostat diabolkou o 7,5 Joulech furt neni sranda.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JAZZZ: imho by to mělo být úplně jedno.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    NJAL: ja prave narazil na clanek o chlapovi co boural ozralej a pak tim maval na ridice co mu sli pomoct. tak me napadlo jestli to ukeca ze je to jak mavar NERFkou a nebo mu to napalej.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    REDSNAKE: A lidi zabíjí, kosti láme a maso trhá i na více než 200 metrů, jak věděli již staří řekové a římané ...
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    DRZEEF: Neni. Je to cinskej vergl, co vypada podobne, ale neni to klon. Vychazi to z Ak-47 nicmene...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GILHAD: tak s prakem se loví i bizoni:)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ERGOSUM: Když ti blbě dopadne hranou na bosý palec, tak se ta energie soustředí do ještě menšího místa, ale vlastní život či zdraví bych na to nesázel. Taky jsem psal, že s trochou smůly s ní to oko vystřelíš, ale opět na to sázet nejde.
    Na spolehlivé zastavení člověka je to naprosto nedostatečné, na to, aby si pak obhájil, že tě utlouk kladivem "von na mě vytáhnul bouchačku...", to naopak stačit může. Pořádný prak klidně může být mnohem účinnější.
    NJAL
    NJAL --- ---
    JAZZZ: Ma, to "pozastavovaci efekt" - clovek se pozastavi nad touto otazkou :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    A jeste pro pripomenuti, vzduchovky maji omezeni na 16 J. Takze flobertka ma slabsi vykon, drazsi naboj a vubec je to vic naprd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam