• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: tak nejak single stack p10 logicky dava vetsi smysl, ze dal nebudou rozvijet p07 je taky nasnade, fakt bych chtel videt kolik jich dneska prodaji
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: je to mizerie i proti P07 a tim vic me nepotesil komentar toho typka tam, ze mensi verze P-07 se neuvazuje a obecne ze veci s kladivem uz asi nic. Zato naznacil, ze bude nejakej mrnatej .380ACP.. takze predpokladam G42 kopie ve stylu P10
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: tak srovnavat shadow 2 se strikerem je zbytecna volovina, je to jina kategorie, obracene bys mohl vykladat ze ta p10s co tam lezela je uplne skvela na noseni a ten blbej krumpl shadow 2 je totalne nahovno... Zrovna spoust na tech p10 se mi libila, v ramci strikeru urcite patri k lepsim, neni to ppq, ale proti glocku je lepsi. Tam je proste provar ten stippling, i slecna radila talon gripy, jinak bych si ten kver klidne poridil
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Tak IDET z pohledu kveru trochu zklamani, akorat CZUB vystavka. BREN2 .308 peknej. A nejvetsi skok tam je, kdyz si promackate dost otresny spouste nekolika P10 a pak maknete na ten Orange Shadow2, kterej sepne na polechtani.

    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    HARDCABB: Neboj, pokud to kolimátor nevydrží, tak bys ho na tý flintě stejně neměl mít.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    preferoval bych zrejme hard case, mekkej jsem mel doted a kdyz jsem s tim nekolikrat flaknul, nemel jsem z toho dobrej pocit, zvlast kvuli kolimatoru.

    zrejme by mi stacilo neco takovyho, i kdyz je to na Brevnove a mam to docela z ruky: https://www.zbranovetrezory.cz/200-0002/kufr-na-zbrane-97x25x11-se-zamkem/
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARDCABB: Ty potrebujes nutne hard case? Mam od nich tasku, latkovou, polstrovanou, vejde se tam arko pohodlne. Nevim co tamcpes teda za flintu ty, pokud je to nejaka dlouha antena tak asi leda spesl
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    Ale je teda měkej.
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    HARDCABB: Já používám obal na rybářské pruty, dá se pořídit za pár stovek.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    REDSNAKE: fakt ze jo, tam bych to vubec necekal :))
    https://www.decathlon.cz/pouzdro-100-na-pusku-id_629517.html

    ale bohuzel maj jediny a to je na vejsku moc maly
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARDCABB: Decathlon
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    poradite prosim, kde koupit co nejjednodussi a nejlevnejsi kufr na pusku (Norinco)? zajebal jsem ted stavajici a nechci jit v pondeli na strelnici a mit ho v igelitce z Lidlu. idealne Praha, na vychod od reky?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    Problem p365 na zkousku na strelnici je dovozce, pac banzai je banda ignorantu. Uprimne nevim o zadny kde by byla a dovoz je imo max formou indiv. dovozu, takze to potrva
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DRIZDIK: hlavne si kup gen2 at to nereklamujes po par set ranach ;)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    TOXYGEN: Pokud najdeš, dej mi prosím vědět ... P365 bych moc rád zkusil, než ji rovnou impulsivně koupím
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    Neviete o nejakej strelnici, kde by sa dali vyskusat sig p365 a glock 43x?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Vintorez 9x39mm Destruction!
    https://www.youtube.com/watch?v=YAzQqice2Gk
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OMNISLASH: jojo, i v rádiu to říkali.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    docela zasnu, ze hned na zacatku je uvedeno, ze muz nevlastnil legalne drzenou zbran:

    Střelba na Hodonínsku: zemřeli dva lidé, jedním z nich je místostarosta obce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/policie-strelba-hodoninsko-drazuvky_1905241015_gak
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    LUCKYBSD: 0 :) ale predbehli me s posledni kusem co tu dovezli na strelnici tak to tam maji uz nejakych par mesicu a neslysel jsem o tom nic negativniho ..

    Sam se to chystam prubnout ted snad o vikendu kdyz zdravi dovoli ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam