• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Újezd doporučuju. Pokud vás serou lidi, rezervujte si 45m střeliště, který má dva stavy, samostatnou boudu, a z obou stran vysokej val :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELWERINE: no třeba tak. Na střelnici si chodím zastřílet pro zábavu, takže ocením, když na mě za tu hodinu, dvě nebo i víc nikdo nepromluví. Nerudný správce, co mi stojí za zadkem a chce si povídat, dosti snižuje zábavnost střelby.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DESTROYER: ups... Jsem teď nedávno koukal na video o trasovacích slugech do brokovnice (strašná blbost, ale krásně efektní) a docela jsem čuměl jaký to skáče ve skutečnosti žabky. Takže ono to asi není takovej problém i při zachování bezpečnejch úhlů :-/
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    REDSNAKE: Co si pamatuju, tak rikal mu tam prestrelili val.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DESTROYER: co se tam stalo?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PAN_KACHNA: obtezovala? Jako, ze tam stal za zadkem a dohlizel na to, jestli strilite maximalne ze sedu a nedeje se mu tam neplecha? Nicim jinym me teda pan spravce nikdy neobtezoval...

    Byli jsme tam posledne (cca mesic dozadu) v sesti lidech na trech stavech, takze si nas chodil obhlizet, ale nic nerikal, nebuzeroval, neobtezoval...
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    PAN_KACHNA: Mel tam nekolikrat nejake celkem prusery a je neduverivy k lidem co nezna / jsou tam prvne.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PAN_KACHNA: já jsem nad tím pak ještě přemýšlel a vždycky když jsem tam byl, tak bylo poměrně frišno, pán si v kutlochu topil v kamínkách, tak se mu možná jen nechtělo ven :D
    PAN_KACHNA
    PAN_KACHNA --- ---
    REDSNAKE: nas obtezovala obsluha, strelnice jako takova byla v pohode :)


    Kazdopadne diky vsem za tipy!
    MCD
    MCD --- ---
    PAN_KACHNA: Oleško. Vysírat nebude nikdo, na daný ploše (mají tři, z toho dvě splňují požadovanou délku) jste jenom vy a co tam vyvádíte je váš ropovod. Akorát to znamená, že platíte celou plochu. Jestli jste aspoň tři, není to takový drama, když vygůglíš stránky, najdeš ceník.

    Ještě se mi líbilo na Vražkově, ale ten je nejspíš krátkej.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PAN_KACHNA: tyjo, ve velvarech jsem byl párkrát a vždycky to bylo na pohodu...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PAN_KACHNA:
    Střelnice Malý Újezd
    https://www.strelnicemu.cz/
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PAN_KACHNA: Chloumek bude otevřenej snad ještě tenhle měsíc, dělalo se vytlumení všech stavů a čeká se akorát na štempl.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PAN_KACHNA: kousek od mělníka je Malej Újezd. Tam je to na pohodu
    PAN_KACHNA
    PAN_KACHNA --- ---
    Ahoj, prosím o doporučení na střelnici?

    -Praha/Středočeskej
    -aspoň 50m
    -ráže min 223rem
    -můžem si zarezervovat vlastní ůsek kde nás nebude nikdo vysírat ohledně "dostříleno, k terčům"

    FOX Mělník kde to máme rádi má nějakou rekonstrukci či co, ve Velvarech nás obtěžovala obsluha jako bychom byli děti s kvérem prvně v ruce...díky za doporučení, hezký den všem
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Maxim "hunting carbine" machinegun .. ou kej..

    Russian Gun Laws w/ Max Popenker
    https://www.youtube.com/watch?v=MBOxBo4P36A
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    LUCKYBSD: Hlavne jak jsem nedavno zjistil, u klasicke S2 se ta ten bushing vymenit celkem snadno, staci jen vyndat cep musky. Takze vetsi vakl lze po case vyresit takto
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    LUCKYBSD: hlavni problem orange je ze to je vlasne produkt kerej delaj ty strenky, pac to aspon prinasi ten design neb jinak se nic moc zasadniho nedeje, no a ty strenky sou sice hezky, ale realne ten hlinik je fakt blba volba proti nejakym g10, takze proste je to takovej ten peknej marketingem uvarenej produkt no.

    Me u brena tesi ze jejich treti verze zacina aspon vypadat jako pouzitelna betaverze pusky, este tak dve verze a mohli by se priblizit pouzitelnosti nejaky levny stock AR.... Jako chapu ze se to libi civilnim americkym strelcum kde je to proste exotika a v 7,62*39 zase tolik pouzitelnych moznosti na kery das nejak rozumne optiku furt neni , takze asi dobry, jako vysledek tucne armadni zakazky to halt takova pecka neni z druhy strany pri tom jak vypadaj statni zakazky tak to mohlo dopadnout hur.

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LUCKYBSD: zvlast pro tyhle

    CZ 806 Bren-2 Full Auto,Pakistan Army , Rifle CZ Bren 807 , Round 7.62*39
    https://www.youtube.com/watch?v=ku1e24euZ0Y
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam