• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    OTAKAR: Za mě určitě Jáchymov (chválil jsem ho taky já :D ).
    IRONIC: BVS. Jenže jsou v krabičkách po 20 ks, nebo v kartonu po 500.
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    MAZDA: Kde dobre sehnat ty 62grs Barnauly? Mel jsem toho kdysi 1 krabku z BVS, mnohem lepsi soustrel nez se sypanyma SB 55grs, ktery pouzivam normalne, ale zatim jsem na ne nikde moc ve vetsim mnozstvi nenarazil. A na tech SB mi vyhovuje, ze je to vylozene po krabicich.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DATEL: A tys ale koukám nehlasoval, postřehl jsi, že by ti to přineslo možnost naživo osahat leccos? :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OTAKAR: tak zájem zjevně o nějakou tu penetraci je.
    Kde?
    Za mě buď Placy, tam by se dala vzít celá ta "nová" 100m, což by mohlo být ideální.
    Nebo Nový Jáchymov, zaujalo mě to, někdo to tu chválil, ale nebyl jsem tam.
    canis666.cz – Střelnice s historií
    https://canis666.cz/

    Nějaký další tip?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    PIVECEK: Sám mám málo :D Ale každopádně, jsou to jediné 62 grs za rozumné peníze tady v ČR. Každopádně je pravda, že měření jsme s nimi nikdy nepáchali. Ale puška nám to chroupe...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MAZDA: Barnaul dela 62grs, ale tam zas je problem s druhou stranou rovnice, tedy s ustovou rychlosti:) Priznam se tedy ze primo 62grs jsem na hradlech nezkousel, ale 55grs jsou oproti jinym sypackam (PMC, SB, GGG) podsypane. Pokud mi nekde k doutniku nebo pivu prineses krabicku, rad se toho zhostim;)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DATEL: Není problém. 14,5" tu aktuálně není, ale do 14 dnů by měla být zpět. Při nejhorším bych ale dotáhl mého Norníka s touhle hlavní :D
    DATEL
    DATEL --- ---
    MAZDA: super, diky za nabidku, urcite vyuziju, ozvu se pak do posty, az to bude aktualni (dovolena :-))
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DATEL: Máme v kanceláři 12,5", 14,5" i 16". Není problém se domluvit a stavit se osahat :)
    LUCKYBSD: Kdybychom nebyli kokoti, tak tu 14,5" s funkčním mid-length máme... ehm... :D
    PIVECEK: Barnaul. Suvérně nejlevnější krmení v ČR... I v 62 grs.
    KENJIRO: Už jsem to říkal našemu předsedovi - nový CRZ by měl umět pracovat jen s jedním údajem (ičo, nebo číšlo licence, nebo číslo zp, nebo rodné číslo... ale prostě jen jeden údaj). Každopádně, připomínky k CRZu směřuji na Honzu. Pokud chceš, budu je směřovat i na Tebe. Pokud bude nějaká komise právě k CRZu, tak tam budu chtít být, ať tam je alespoň někdo, kdo to někdy používal :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: tak to je i moje chyba. Tím "do CRZ musíte přepsat všechny údaje ze zbrojáku, než vás k něčemu pustí" jsem myslel "než vás pustí k jakýmkoli informacím o osobě, jejíž zbroják načítáte", tj. než pustí podnikatele k informacím o zákazníkovi.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: aha, řešilo se tu přihlášení a tys psal "než vás k něčemu pustí", tak jsem nabyl dojmu, že jde o autentizaci uživatele. Mea culpa.
    Každopádně zpět k původnímu - jo, sken občanky ze "strojově čitelných údajů" je triviální a rozšířená věc, často to dělají i na vrátnicích různých office housů, když si chtějí uchovávat data o návštěvách
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: vnitro řeší bambilión věcí, já jen zbraně :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: tak propojit to jde a plánuje se to, ale to řeší jen nahlížení do registru samotným občanem. Já měl ale ve svém původním příspěvku na mysli práci s CRZ, kterou dělá podnikatel, ať už prodejce nebo správce střelnice. Ten potřebuje za den načíst desítky, ne-li stovky identit. proto hledám způsob, jak to ruční vypisování nahradit jedním pípnutím.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO:
    AXTHEB: jo, přesně tuhle mám na mysli. Myslel jsem, Kenjiro, že s vnitrákama trávíš svůj volný čas, tak tyhle vnitrácký věci už máš v malíčku :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KENJIRO: Národní identitní autorita. https://info.eidentita.cz/
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: tvl, nemluvte na mne svahilsky. Co je NIA? :-D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: občanka má strojově čitelné údaje na zadku (původní myslím na předku), jsou to ty řádky s >>>>>. Ty jdou přečíst triviálně.
    Nicméně, když už máme e-gov snahu ve formě NIA (část portál ovčana), nejde to propojit, zvlášť když obojí řeší MVČR? Tam je to již vyřešené, včetně různých úrovní ověření (podle datovky, e-občankou, a tak)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CHINCHILA: jak říkám - plánuje se to, ale ne hned
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    KENJIRO: to neni tak podstatne .. ale ad nahlizeni ja myslel ze to pak pro nas bude pristupne pokud tedy zaniknou PZ a tohle by pak melo byt jedine misto (ok PO je taky dobra myslenka kdyz jsme ocipovani) kde si budu moct sjet vlastni prehled udaju o mnou vlastnenych zbranich
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CHINCHILA: obávám se, že ti nerozumím. Možná jsem ve svém dotazu něco napsal blbě nebo vynechal.

    jinak střelci tam povinně přístup mít nebudou, i když se do budoucna uvažuje o tom, že by se zřídila možnost se do CRZ podívat přes Portál občana na svoje vlastní záznamy (včetně toho, kdo si ho kdy a proč lustroval)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    KENJIRO: ja nerikam ze to je cele blbe (ja si to jenom myslim ale to uz je deformace povolani) .. jen mi to prijde zase cele pozpatku, kdyz se poptava scan obcanky, protoze to system tak chce, pritom to imo neni nutne a stacilo by zmenit system ..

    tak snad u toho budou sedet lide kteri tomu rozumi a ukazou co by na tom systemu slo zlepsit kor jestli tomu dobre rozumim tam pak budeme mit nutne pristup i my strelci ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam