• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: Kladivo, kousek kulatiny, citlivá ruská puškařská práce - máš to v ruce z nabíjení :)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    KENJIRO: 58/SKS?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Hele, mám takový praktický dotaz - nemáte někdo takový ten stroječek na posunování mušky v drážce?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PIVECEK: He? Můj nechutně předražej SW 1911E stál asi 36, a střílí naprosto perfektně. A Ruger za 25 ostatně taky.
    Co nejvyšší cena nerovná se Adidas. Zbraňohipsterství bych nechal Launcherovi.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DACELO: Tak klientela je celkem omezená, že ano, takže přímo kurzy asi nebudou. Ale když se domluvíš s nějakým instruktorem individuálně, tak Ti třeba něco navrhne na tělo. Ono to je trochu něco jiného, než ovládání zbraně opačnou rukou nebo jednoruční střelba, které se učí třeba v rámci taktických kurzů nebo v armádě.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    DACELO: Hard Task kurzy Dynamic Pistol 2 - 3 a Dynamic Rifle 2 - 3 obsahujou střelbu a manipulaci jednoruč a občas možná i nějaký Hard Task Rangers trénink (to si ale nejsem jistý). Nejsou to specializované kurzy jen na tuto problematiku, ale výukový program HT s touto variantou obsluhy zbraně počítá. Myslím, že když se jim ozveš, určitě se domluvíte aspoň na nějaké soukromce.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DACELO: nevím jestli spešl pro jednoruký, ale min. izraelský způsob zahrnuje obsluhu zbraně druhou rukou - jen teda ty co jsem byl, se konají v létě…
    DACELO
    DACELO --- ---
    Mám dotaz :):
    Dělá někde, někdo kurzy a manipulaci se zbraní pro jednoruký? Minulý rok jsem se vysekal na mašině a mám (částečně) ochrnutou pravou ruku, ale trvalý následky zatím neznámýho rozsahu budou určitě...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    PIVECEK: mam oboji, stav se ;)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    PIVECEK: když si vzpomenu na svůj kus, tak ty to máš člověče s těma úsťovkama celkově takový nic moc :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Znate to, je nedele pul dvanacte, na to rozkoukat serial je pozde, na spani zase brzo. Idealni cas na vymenu ustovky na pusce. Nicmene zdeformovanej crushwasher, ktery nesel sundat pres zavit, rikal ze ne. Doma zadny stipacky, ani poradny kleste, tak holt nastoupil strejda dremel. Docela jsem se orosil, abych nahodou nesjel bruskou pres zavit, sousedi mi asi rano nechaji hovno v pytliku prede dverma, ale achievement unlocked :D Nicmene uz budu odted radsi pouzivat vymezovaci podlozky z hliniku :)

    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    PIVECEK: no ta bul 2011, co si koupil Sedina vypadala dost slusne, rekl bych vizualne podobne STI 2011, sem je videl rozhozeny obe a pohoda. A jelikoz 1911 nemam, tak za me Bul v devitce jasna volba. Ale je fakt ze typek z wilson combat s custom hand made 1911 za 5000+$ je trochu jinej vesmir :D :D :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MAZDA: Jj, ale jsou to hlavne dily, on mu to skladal Jirka Behal, nicmene to delal hlavne z hecu a kamaradstvi :) Komercne by to vyslo o 5-10k vice predpokladam. Poslal mi i parts list s odkazama, chvili jsem koketoval s tim, ze bych taky neco postavil, ale ted mi bude stacit, pokud ozivim to STI co mam :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    PIVECEK: Já měl za to, že říkal snad něco o stovce. Těch 60 je slušná cena za takovou práci.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MAZDA: Prave ze ne, postavil to taky za necelych 60k a ma pistoli presne podle predstav. Nicmene to je varianta pro lidi co vedi, protoze nechaval dopasovavat zaver, neco frezoval atd.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    PIVECEK: Taky mám pocit, že ta jeho stavba stála ranec.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NGR: Uprimne za tricet tisic nemuzes cekat zazraky:) Jestli ti jde skutecne o slicovani, tak nejlepsi 1911 co jsem mel v ruce byla od Wilson Combat, ale to je za uplne jiny penize. STI sezenes kolem sedesati a to uz je ok. Na omak, kdyz nepocitam spoust, ktera se da lehce upravit, se mi z tech levnejsich libi ty izraelske BUL. Muzes je jit zkouknout do topguns. Sice Kuba Marx s nima prestal strilet a udelal si vlastni stavbu, ale podle nej bych se uplne neridil, ma trochu jine naroky:) Jinak treba ty 1911 od Sigu celkem traga, az me to zaskocilo.
    NGR
    NGR --- ---
    a jak je to s modernim coltem?
    kdo ho ted vyrabi? jak to drzi? slaby mista atd
    neni uz ted colt pase?
    hlaven, slicovani, materialy atd
    zase nechci jenom hezky natrenej ram
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    NGR: pokud na mazlení bez bližšího zaměření, tak si kup co se ti nejvíc líbí a na co Ti stačí peněženka...
    NGR
    NGR --- ---
    ELECTRICKOTA: na mazleni :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Kimber je stále top, na DanWessna je celkem dobra odezva. Chce to vedet na co to chceš, nošení, sport dynamika/statika...
    NGR
    NGR --- ---
    NGR: nebo neco tretiho?
    sw E?
    remin enhanced?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam