• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ZEPHEER: a chodí se koupat a na fesťáky.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ZEPHEER: no oni mu to jeste spocitaji, vzdyt ho nechal sledovat primo soud, co ho pustil...
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    XMEDA: Ani nemluv. "Umírající" Janoušek si vesele jezdí na kole, a nic se neděje.
    Ale kdyby kdokoliv jiný nenastoupil k výkonu trestu, tak je z toho minimálně pohrdání soudem.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OCTOPUSS: naopak.. od urcity urovne. A pokud je ten kikot lvl Janousek, Rittig apod, tak poresi cokoliv
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    GEKONZPRAHY: To přece nemůž projít, když to všechno splňuje ne? já to nechápu. Kouření ptáků kámošům přece funguje jen do určitý úrovně...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    REDSNAKE: Ten co to celý zpunktoval zatlačil na město, který vydalo nějaký přezkoumání a našlo se nějaký pochybení v konfliktu s tehdejší platnou vyhláškou ohledně hygienickejch norem, tedy hluku. To bylo někdy v březnu, od tý doby se všechny kulový stavy odhlučnily, zvýšily se valy až o 2 metry, největší hluk, kterej šel zeshora od B47, tak tam se současný stavy zbořily. Udělaly se nový, střílí se z odhlučněnejch cargo kontejnerů zapuštěnejch do země, střílí se maximálně do 18 hodin, balistika už je hotová, jen se pořád čeká na razítko od města, který ten zmrd úspěšně blokuje...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GEKONZPRAHY: a na základě čeho to teda pozastavili? Přeci mi neříkej, že na to stačí petice nějakých blbečků. Když už maj vydaný všechny povolení a kdesi cosi, balistiku a další
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    REDSNAKE: Protože jsou lidi zmrdi. Nějakej vychcánek s politickejma konexema si koupil nahoře ve vesnici barák a s překvapením zjistil, že za vesnicí je střelnice. Inu, co se nestalo, sepsal petici, místní, který celej život drželi hubu, začali vesele podepisovat, a je to.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GEKONZPRAHY: Proc zavreli?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    OTAKAR: Bohuzel... a nevypada to zatim vubec ruzove :/
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    GEKONZPRAHY: No a je to už normálně otevřené? To je imho důležitější, než židle a gauče :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    OCTOPUSS: Když to vemu zleva, jak je lovecký kolo, tam jsou pod střechou i nějaký gauče. Na trapu židle nejsou, ale hned pod nim jsou lavičky u stojanů na pušky. Napravo od klubovny je bouda s lavicema, u 35 a 50 m jsou lavice, u 100 m máš židli na každym stavu. Co jsem přehlídl? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    GEKONZPRAHY: Střecha tam vlastn je, ale židle fakt ne. Prostě z principu, na jakým je to postavený, je to tam všude hlučný jako kráva, a nemám to tam rád. Ale to je jen osobní názor, kterej prezentuju svým osobitým způsobem.
    Pro bandy ožralejch Anglánů, který se tam v růžových šatech a tangách loučí se svobodou, je to ideální :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    OCTOPUSS: A u kterýho stavu nemáš střechu a sezení?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    GEKONZPRAHY: Letos? Max loni v létě.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    OCTOPUSS: Kdys byl naposled na Chloumku? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OTAKAR: Jako není to zázrak, majitel na to totálně prcá, ale aspoň máš n každým střelišti boudu a židle :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OCTOPUSS: Aha, tak tam jsem nebyl, to bych měl asi někdy napravit :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OTAKAR: Ne? Myslím Újezd samozřejmě. Chloumek je hrozná drahá mrdka. Není si tam ani kde sednout, a musíš mít pořád na hlavě sluchátka.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OCTOPUSS: Fox už je v provozu?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NELLI: Přijeď někdy do Mělníku :) Už jsem dlouho nefotil Boženku :D
    NELLI
    NELLI --- ---
    OCTOPUSS: Oktapas plís...postavil jsem si sniperku za 300K a střílim s ní stejně blbě, jako se sniperkou za 40K ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam