• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    STU: to zalezi jak daleko imperialista stoji :D
    STU
    STU --- ---
    XMEDA: aerkem se strili presne hlavne... a kdyz budes prebijet, dostanes se i na tech pet korun
    ta cina za bura je dobra tak na plaseni holubu... pokud strilis jenom na 25m tak to ale vyuzijes
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: Arkem strilis za 4,80- ?

    BEAREKA 3 hod ·

    Výroční sobota se blíží - 16.11. (9.-16. hod.) se na Vás těšíme. Jen tento den pro Vás sleva 10 % na veškeré zakoupené zbraně (nezapomeňte si včas zajistit NP) a dále náboje 7,62x39 Čína za 4,8 Kč. Přijďte si s námi připít!
    STU
    STU --- ---
    SIRIUS: jako ted jo... ale kdysi jsem to koupil za 6k.... pak si koupil kompenzator, pak rucku, pak vypousteni zasobniku na pravej ukazovak, pak predpazbi, pak, pak pak...... a za ty roky to ani nebolelo a nejak se to nastradalo.... mit ty prachy v kuse ted, tak vubec nepremejslim :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    STU: jako je to pekny, ale radsi bych vzal to Arko :D
    STU
    STU --- ---
    MAZDA: jo jo, je tam takovej malej deflektor na dva srouby, na originalnich obrazkach od gundocthora je to videt
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    STU: Takže tam je uvnitř nějaký srážeč...?
    STU
    STU --- ---
    MAZDA: uplne standartne doprava nahoru. za ten vic jak pul rok co to ma se nepochlubil zadnou zavadou
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    STU: Mě vždycky zajímalo, jak to s tím celokrytem vyhazuje...
    STU
    STU --- ---
    MAZDA: to mi povidej, me vadi i ten jeden co mam ja :D

    SIRIUS: no, nejhorsi je ze by mu stacil kryt zaveru a pripadne predpazbi kvuly ty vrtacce.... ja mam predpazbi a kryt kinggun a jsem spokojenej... i kdyz za ty prachy co jsem narval do svoji kosy bych mel prumerny aerko s acogem :D

    gundocthor


    kinggun
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    STU: tak u prvni zbrane clovek dycky vymysli kraviny no :) Ale upgrade kerej potrebuju na cisteni 7 imbusu, to je jako celkem zvlastni koutek pekla :)))
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    XMEDA: Inu, doba byla divoká a hlavní z UK59 bez plynového kanálu byla hromada ;-)
    STU: Já tyhle věci, kde je potřeba hromada šroubů, které člověk musí na čištění sundat, nemám rád z principu...
    STU
    STU --- ---
    MAZDA:
    SIRIUS:
    kamarad letos udelal zbrojak a poridil vz58. tohle si vybral ze tam chce mit. tak jsem mu to tam namontoval. ale uprimne... strasny srani s montazi, musi se sundat hledi a jestli se pamatuju dobre, tak pro cisteni musis vysroubovat 7 inbusu. proste slast :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NJAL: prosímte nebrzdí se nic, vetsina arek ma carabine gas system, neboli odber plynu par palcu za komorou. Byt to samozřejmě neni ideální zejmena kvuli vysokym tlakům, tak ubytek energie je max jednotek procent a spis to snizuje komfort strelby nez presnost ci energii střely
    NJAL
    NJAL --- ---
    DESTROYER: Okej, to dava smysl.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    NJAL: U granatu se ti tam narozdil od nekolikagramove strely (ktera hned vyleti) vytvori podstatne vetsi tlak (nez ho to odpali z toho usti) a ten gasblok a s nim celej system (pist / bcg atd..) by dostal strasnou "mordu".
    NJAL
    NJAL --- ---
    DESTROYER: Nevim no. Proc by se na FALu pak gas port uzaviral pro strelbu granaty? Kdyz by to bylo "zanedbatelne mnozstvi".... Je mi jasne, ze granat neni strela, ktera se pohybuje hlavni od komory, ale v pripade "zanedbatelneho mnozstvi" by to melo byt jedno....
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    NJAL: Nic se nebrzdi... Tou dirkou/gas portem uchazi jen vylozene zanedbatelne mnozstvi z celkove energie (v pomeru proti tomu co zene tu strelu).
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: no s tim brzdenim.. melo to polygony, takze to asi litalo svizne. Otazkou spis bude jak presne.. ale u LMG..
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Hmm, kdyz si vezmu, ze druha polovina hlavne strelu spis brzdi.... Tohle bych nebral jako dobry design.... :-) Takhle se to ma delat. ;-)


    XMEDA: Tak vratna pruzina neni zrovna lehoucka, si to predstav, lezis na brise, levou rukou natahujes zaver, pravou chytas nabojnici, zatimco se puska opira do ramene, ale jinak ji nic nedrzi... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam