• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PIVECEK: Myslím, že doživotí by mu prospělo. Bouchnout se, to z toho vyšel levně.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OCTOPUSS: Jako ze by bylo lepsi, aby ho trestala nase justice? Myslim, ze na tohle neni zdaleka pripravena a dokazu si predstavit, ze by to zpusobilo znacny spolecensky rozkol, nikdo by nebyl spokojenej..
    STENNY
    STENNY --- ---
    PISTA1: Což by mohlo objasňovat i to, proč nestřelil víc lidí - došly náboje.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Psali že se chtěl bouchnout už v tý čekárně, ale měl prázdno.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OMNISLASH: Zmrd. Já doufal, že to nestihne.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tu motivaci uz se kazdopadne uplne nedozvime:

    "Pachatel je mrtvý, zastřelil se," řekl Seznamu policejní zdroj blízký vyšetřování. Policie potvrdila, že našla vozidlo podezřelého a zjišťuje identitu muže, který se při zásahu střelil do hlavy.
    NELLI
    NELLI --- ---
    OCTOPUSS: ok, vztáhl jsem si to na sebe. Mea culpa.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NELLI: Jakým tónem? Mluvím teoretickým směrem toho magora, kdyby to bylo takhle.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NELLI: v pohodě
    NELLI
    NELLI --- ---
    OCTOPUSS: a já ho snad obhajuju, že se mnou mluvíš tímhle tónem?

    REDSNAKE: "jedna paní povídala", zmíněno 2x.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NELLI: To je imho blud kterej vyplul jako domněnka na diskuzi.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NELLI: I kdyby, doktoři mu zabili dítě, tak vystřílí čekárnu? Ty vole, to je logika.
    NELLI
    NELLI --- ---
    OMNISLASH: jedna paní povídala, ale někde jsem zachytil, že se údajně jedná o otce, kterýmu na oné traumačce před tejdnem umřelo dítě, tak mu cvaklo a zřejmě z toho vinil osazenstvo ordinace. Ale jak říkám, jedna paní povídala.

    Nicméně, už se nemůžu dočkat tý záplavy chytrostí na těch interwebech ;)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    OCTOPUSS: do hlavy nejakeho magara, co se rozhodne pro nejake sve vyssi dobro zacit palit do lidi v cekarne, nevidim, tak tezko rict. mohl zpanikarit, mohl zjistit, ze to neni ta(ove zadostiucineni, jak cekal.. kdo vi. kazdopadne opravdu tam byva narvano. cekacka 4+ hodiny je tam v te dobe uplne bezna. bohuzel jsem zazil xkrat
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OMNISLASH: Tak to se divím, že jich zvládnul jen šest.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    OMNISLASH: minuskari spojte se a odtahnete do pryc. ja tu tragedii rozhodne nezlehcuji. jen mi prijde podstatne dodat, ze tenhle rozsireny nesvar znacek s preskrtnutou pistoli opravdu nicemu nepomoml a ma potencial max udelat veci jeste horsi. ze tam ta znacka visi, vim, protoze jsem na fno tez x krat musel. a protoze jsem musel travit i xy hodin v cekarne te traumatologie, kde se to stalo, tak si umim predstavit, jaka to musela byt jatka. ta mistnost je v podstate velky vyklenek, kde strelec mohl vejit, stoupnout si mezi vchodove dvere a dvere dal do ordinaci a nikdo z toho vyjlenku nemel sanci dostat se pryc. navic v tu sedmou rano tam byva uplne narvano
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    OMNISLASH: A nebo si řekl, že mu tam nikdo neublíží.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    a pritom, pokud si dobre vzpominam, visi na vstupnich dverich jasny znak preskrtnute pistole. ten strelec jej asi musel prehlednout nebo co
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    jj, pise vo tom dokonce i nas tisk, to se nedeje casto

    20 Minuten - Mehrere Tote nach Schüssen im Spital - News
    https://www.20min.ch/ausland/news/story/Amoklauf-mit-sechs-Toten-in-tschechischem-Spital-24096581
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ZEPHEER:
    Muž v červené bundě střílel v ostravské nemocnici, čtyři mrtví - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...policiste-zasahuji-v-ostravske-nemocnici-svedci-slyseli-strelbu-84423
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Manévry v Ostravě-Porubě.
    Ve fakultní nemocnici se prý střílelo.
    Všude je halda policajtů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam