• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    RIVOK: Nedaří se mi to dostat pod nabiják :(

    RIVOK
    RIVOK --- ---
    REDSNAKE: jako dřív bukanýři z lodních kanonů: vidličky a jiné příbory. Efekt v cílí devastující. Akorát just na protest proti EU doporučuji nabíjet plastové příbory.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Zajimalo by me cim bych strilel z predovek :-/
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NJAL: dobrej nápad, jdu si odlejt :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Zajiste mas na mysli vanocni tradici liti olova...? ;-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Před hodinou jsme poslali naše připomínky ECHA k olovu.

    Už dlouho jsem neměl takový pocit, že mi hrábne. Jdu si nalejt :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    MAZDA: 20mm, tam uz zacinaji kanony :-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DANIELX: No, možná ano. Píšu o munici obecně. Ale je pravda, že pistole možná budou mít svoji kolonku.
    DANIELX
    DANIELX --- ---
    MAZDA: není to jen u pušek .. děl atd.?
    DANIELX
    DANIELX --- ---
    NJAL: nezachvěl .. obecně se tak označují pistole od ráže 7,65 :-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    CERMI_FOX: Takovou jsem ještě neviděl... Ale obecné rozdělování munice je na malorážové, středorážové a velkorážové...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MAZDA: 20mm raze pistole? :-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    NJAL: No vida, a já velkoráži beru od 20 mm, do toho je to středoráže :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Hmmmm, muj FN Browning 1906 se uplne zachvel hrdosti, ze patri mezi "velkorazove pistole" :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NJAL: sportovní střelba dělí pistole na malorážné (.22) a velkorážné ;-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Co jsou pak teeba ty americky "pistole" z AK47 bez pazby :)

    A nebo .50AE nebo nejaky Automag zverstvo.
    NJAL
    NJAL --- ---
    IAMTHELAW: Okej, no, ale ja si pod terminem "velkorazovy" predstavim tak nanejvys ten DE, v kategorii kulometu "velkorazovy" zacina u 0.5" :-)
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    NJAL: Třeba vychází z kategorie velkorážná pistole, kam mimochodem 45 apod. nesmí ( sem linej hledat jakej je max kalibr)
    NJAL
    NJAL --- ---
    VACA: Trosku se divim, ze pan balistik nazve CZ-75 "velkorazovou" :-) Ano, je to vetsi nez zminovane .25 a .32, ale co pak .45? Desert Eagle je pak kapesni lodni kanon? ;-)
    VACA
    VACA --- ---
    Jakoby zajimavy jsou ty cisla, pocty ztracenejch a odcizenejch zbrani...

    Ale ten titulek, to bych blil. Takze zabijela ta pistole, ne ten tipek. Ten se k tomu vlastne asi jen tak nachomejtnul. Mozna se dokonce teda sam stal obeti te zbrane. ach jo

    Ja jevim proc musej tu novinarinu delat takovy volove. V podstate temahle stupidnima titulkama lidem vsugerovavaj do palice uplny hovna.

    Prominte mi tu mluvu...



    V Ostravě zabíjela nejrozšířenější česká pistole. Podle Šlachty se dá sehnat v temných koutech internetu | Domov | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...m-je-anonymni-internetovy-prodej-mini-slachta.A191210_171614_ln_domov_mber
    RIVOK
    RIVOK --- ---
    SHADDIE: Houdkova "alternativní logika" např. zní, že v USA (kde je persmisivní zbraňová elgislativa) sice šílené střelce opakovaně zastavili civilní legální držitelé zbraní, ale "to je nepřenostné do Evropy", a v Evropě (kde jsou zbraně většinou zakázané) šílené střelce žádný civilní držitel nezastavil, ergo neexistuje aby u nás civil mohl zastavit šíleného střelce.

    Jinak koukám, že polhaný mezek Houdek je nový nejoblíbenější "expert" anti-gun médií. Asi to nechce ignorovat, ale naopak vyvracet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam