• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    TOMASINO: Nemyslel jsem to tak, že se nějaká skupina lidí cíleně táhne za někým konkrétném jako smrad a mínusuje mu příspěvky napříč serverem.
    Osobně tý gumě co neumí poskládat ani souvislou větu prostě dám mínus, když na ni někde narazím, což je naštěstí zpravidla jen tady. Ty jeho arogantní povýšenecký a posměvačný všeználkovský sračky se nedají číst (na čemž se podle všeho shodne velká část lidi v klubu), a mínus je moje reakce.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    OCTOPUSS: Já tuhle diskuzi beru jako baštu lidí, který to ještě mají v hlavě v pořádku. Proto bych byl rád, kdyby se oněch "víc lidí" zcela svobodně přesunulo kamkoliv jinam, kde lze běžně potvrzovat svou beznadějnou přítomnost lajkem nebo jinou podobnou funkcí. To světu sdělí vytoužené "byl/a jsem tu" bez zasmraďování atmosféry nebo vyvolání reakcí, které tu než zbytečně zasmradí téma i atmosféru.
    VIGE
    VIGE --- ---
    MCD: Skvělý, díky všem moc za info.
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    STENNY: super, díky za tip, tohle se šikne
    NJAL
    NJAL --- ---
    Jo, voteplouch, to byl davnej dzouk, jeste kdyz se se data nosila na 5.25" disketach. :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NJAL: Já nechtěl. Jen mě to zajímalo. Třeba kdybych měl bednu poplašňáků, chtěl dělat rámus na samotě ve sklepě a nechtěl si pořizovat kat.D.
    Prostě jsem četl jak se z Gloků předělávaly plynovky a napadlo mě "Jestlipak se dělají redukce když si majitel Bčka chce prásknout poplašňákem? Třeba to někdo viděl v nabídce obchodu?" (To co poslal XMEDA je alternativa.(znám)) Víc za tím nehledej. :-)
    O voteplouchovi také můžeš vědět i když o něj zájem nemáš. :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Self defense wallet
    Tvl...
    NJAL
    NJAL --- ---
    ERGOSUM: Proc bys chtel redukce, kvuli cyklovani? Nebo aby to byla "jakoze zbran D" ? Asi jen pro jistotu bych si radsi zrovna koupil zbran kat. D, pokud to jde....
    STENNY
    STENNY --- ---
    STENNY: Perrin sap wallet https://www.fusil-calais.com/en/1674-fred-perrin-self-defense-wallet.html . Naplnit mincemi, tvářit se, že je to peněženka, v případě potřeby majznout problematického jedince přes lebku.
    STENNY
    STENNY --- ---
    EMDEE: V těch weapon-free zonách ti seberou i skleněnou láhev, když se jim zdá, že už máš dopito. Ekvivalent Perrin walletu známému prochází, pokud chceš víc "kontaktní" tip...
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    STENNY: díky, dík za tip, čtu si teď o tom, problém je, že ve městech jako je třeba Berlín mají zóny, kde je i tohle je zakázaný a to i v metru a klasicky v nejrizikovějších hodinách :/
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    Je pravda ze ja jezdim z brokovnicěa. Na to se asi nekouka tak jak na pistolu.
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    NAVARA: No mel bys.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FMATEJU: nemusíš k takovému dočasnému převozu mít třeba zvací dopis na soutěž?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    NAVARA: Tak predpokladam ze zitra si nezrusi obcanstvi.


    Zbrojni licence je kdyz podnikas.

    Ja jezdim po evrope se zbranema v evropaku porad.
    Do italie na 14 dni jako nic.

    Nakupuju v italii zbrane a naboje kazdej mesic. To je samozrejme na licenci.


    Ale kdo te dneska kontroluje jestli ma tady zbran tyden nebo pul roku.
    Privezl ju vcera. To neni nelegalni. Kdyz ma evropskej zbrojak.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: Sice to není to, co jsem chtěl vědět, ale i tak dík za podrobnosti.
    MCD
    MCD --- ---
    VIGE: Jasně, to by šlo. Jestli si to sem trvale dovezeš ty, nebo jiná důvěryhodná osoba - tedy některý známý se ZP - je vlastně egal, pak už zbraň bude v registru a bude snadno převoditelná jinému držiteli ZP.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FMATEJU: Bez zbrojní licence, bez exportního a importního povolení a nějakém tom týdny / měsící káviček pro úředníky?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    VIGE: Vsak to preci muze zapsat do evropaku a privezt si to.
    Nez se vyridi co s tim.
    Nejjednodussi, nejrychlejsi a nejlevnejsi varianta.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STENNY: SabreRed prošel mým testem a věřím mu :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    EMDEE: Jdi do gunshopu a chtěj "Tierabwehrspray." V případě, že jsi dotazován někým v uniformě, tvrď, že to máš na psy, kteří tě obtěžují, když běháš.
    Koupil jsem takhle před pár lety Sabre Red s přelepenou etiketou a celkem bych mu věřil. Nepokoušej si dovézt sprej z Čech, to není legální.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam