• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OCTOPUSS: zcela běžně se to dělá, hlavně u občanek nebo pasů, které má přecijen víc lidí jak ZP. Obrana je jednoduchá - nepodávat proti sobě důkazy ("jel jsem opilý z hospody a měl jsem občanku jen tak v kapse"), oni sami o sobě nemají šanci porušení povinnosti zabezpečit doklad proti odcizení nemají šanci dokázat. Důvod je jednoduchý - a) každá stovka se hodí, b) vyšetřený a "odstíhaný" přestupek, c) další přestupeček může být za větší pokutu protože "pane, vy už nějaké záznamy v rejstříku máte".
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    MAZDA: Jde mi právě o pozvánku od vystavujiciho.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BOLDRIK: Pozvánku na IWA ti může tak maximálně vystavit někdo z vystavovatelů jako svému obchodnímu partnerovi. A nebo se pokusit vyhrát lístky u LEXu, ale to už asi proběhlo.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    A tvl pokud by "nějaká černá kurva mi šlohla šrajtofli ve který byl zbroják" byl přestupek, asi bych se vážně zamejšlel, co je na týhle zemi špatně.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    REDSNAKE: Zatím jsem na zbraně jen volal, ale zřejmě ne.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Ahoj, rád bych radu kde získat pozvánku na IWA? Může mi s pozvánkou někdo pomoct? Díky.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    OCTOPUSS: Přestupeček z toho udělali?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Paňy z místního oddělení mi říkala, že ani nemusím přinýst žádnou žádost, a zdá se, že mi ani nebudou měnit průkazy, jak mě nejmenovaný terorista strašil.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KENJIRO: to byl joke :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Ne, když ztratíte zbroják, nemusíte znovu skládat zkoušku odborné způsobilosti.

    (Been there, done that.)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OTAKAR: Aha? :D To mě nenapadlo.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    RIVOK: Tak zkouškou přeci :D
    RIVOK
    RIVOK --- ---
    ELECTRICKOTA: jak se potom řeší dokládání odborné způsobilosti?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    OCTOPUSS: V ZP je fyzicky zatavená, a to kolečko je smutný, ale nemáš ztrácet doklady :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OCTOPUSS: Protože ta fotka je v ZP fyzicky přilepená :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ELECTRICKOTA: No ty vole to je fakt vtip, hlavně ta fotka. Proč nemůžou použít tu co mají v systému?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nepovedlo se mi nikde vygooglit co dělat při ztrátě/odcizení zbrojáku (kromě povinnosti nahlášení samozřejmě).
    To si musím znova vyplnit celou tu žádost a lítat pro kolky a nechat si udělat fotky?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    TOMASINO: máme
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Nemate nekdo nahodou 5" Walther PPQ? Dekuji za pripadne info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam