• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Nevěřím prohlášení politiků, věřím až to bude odkleplý černý na bílým...
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Jj, Adolf zidum take zbrane vubec nebral, jenom jim neprodlouzil zbrojaky.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GEKONZPRAHY: cteme mezi radky: nikomu zbrane nesebereme = jenom vam je casem zakazeme a vy je donesete sami.. :)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    GEKONZPRAHY: Zrovna taková kravina, 5 let to klidně může být, zvlášť když už to tak bylo...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Nikomu zbraně nesebereme, řekl Hamáček. Zbrojní průkaz se zkracovat nebude - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-zakon-o-zbranich-delka-zbrojniho-prukazu-snemovna.A200625_121101_domaci_kop
    STU
    STU --- ---
    ZYAN: tak to mas lepsi, lodicky bych ji kupoval dobrovolne kazdej mesic kdyby v tom chtela chodit ;) nicmene porad doufam ze nekecala. par let jsem ji vymlouval ze proste na kole jezdit nebudu az prisla s tim, ze kdyz si udela zbrojak tak bych taky mohl kvuli ni na kole jezdit. souhlasil jsem, ale prisadil jsem si, ze kolo si koupim teprve az si ona koupi zbran. tak bud budu mit klid od kola, nebo budu mit klid s nakupem zbrani :D
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    STU: Já to překvapivě zatím zvládl i bez nákupu kabelky, ale asi se nevyhnu lodičkám :-D
    STU
    STU --- ---
    ZYAN: pekny, ja uz mam ready nakupko a v dohledny dobe si pojedu vybrat do opletalky shadow2. jedinej kdo se mi to chvili snazil vymlouvat byla zena cekatelka :) ty jsem oznamil, ze kecat mi do toho muze az po svatbe, ale stejne si vydupala ze ji musim koupit nejaky hadriky aby to lip snesla :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    TOXYGEN: Máme tu úplně obyčejnou základní. Puška je v základním stavu, žádný tuning jsme v ní nedělali. Dokonce ani sklo na ní není.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TOXYGEN: Na spustě jsem koupil kit, takový válečky, co se přetáhnou přes piny, spoušť je pak jemná a lehká ale pořád bezpečná, ale už asi nemám info kde jsem to sehnal. Jinak těžká hlaveň u malorážky, zejména opakovačky, nemá žádný hmatatelný efekt, krom toho že je těžší a tedy na nožičkách stabilnější.
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    ELECTRICKOTA: uz "prodano", mozno to niekto z auditka uchmatol skor :)

    nez sa budem obzerat dalej po inzeratoch, nepredava tu niekto malorazku?
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    MAZDA: mate varmint ci normalnu?
    Uh.Brod-malor CZ 455 Varmint Synthetic 22LR P-H | Zbraně Šubrt
    https://zbrane.subrt.cz/uh-brod-malor-cz-455-varmint-synthetic-22lr-p-h/
    CZ 455 Synthetic PH - Small bore carbines - Guns - Hunting
    https://www.krale.shop/en/cz-455-synthetic-ph/

    aj ste nejak tunili spust a pruziny?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: rada honiteb ma pravidla ze military kvery nene a dostat tam i mosina je na hromadu kecu, natoz tak SKS nebo snad 58
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NJAL: To by bylo zase probodnutých kolegů :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    Kdovi, pan chtel mozna lovit s kosou, ale jeho spolumyslivci dostavali z tvaru zbrane osypky, tak ji nechal prekonvertovat. Myslim, ze kdybyste nastoupili na hon treba s FN FAL, asi by se na vas dvojakovi trojaci nejspis skaredili nebo divne koukali. A pritom, kdyz se na FN FAL nasadi jeste bodak, tak by to slo mit jako zalozni ostep na divocaka. ;-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    CERMI_FOX: to je zase z te kategorie - takove prace a pritom....
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CERMI_FOX: To je prestupek na useku....dobreho vkusu.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZYAN: v pořádku, gratuluju :-D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    kosa lovecká ...

    Prodám 858 tactical 4v | BAZAR Hunting-shop
    http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/455567-prodam-858-tactical-4v/

    :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam