• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    FURAN
    FURAN --- ---
    STU: Ten prořez a odlehčení nad čepem záchytu závěru, to je můj podpis :) První prototyp Shadow 2 jsem myslím držel už první den, co jsem byl v Uherském Brodě. Léto 2013. To to letí.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    STU: pekna pekna
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NJAL: FN FAL oproti kose dost kope. Vyzkoušeno.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    STU: Vypadá krásně. Barva má bejt burnt bronze?
    STU
    STU --- ---
    STU: tak je to doma panove a damy :) zpracovani docela paradni, barva na zivo uplne bajecna





    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Střelec z BMW, který pálil na auta a cisternu s benzínem, nebude stíhán - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...vinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
    NJAL
    NJAL --- ---
    Autor tam dela roztomilou damage control, prej satira, nadsazka, dovedeno ad absurdum.... Trapak. Vubec si neuvedomuje, ze se diskuse posunula ze strany gungrabbers tak, ze pokud ten zamer mel, vubec se neodlisil od cancu minenych naprosto vazne.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    SILENY_PES: da se napsat komentar na fb strance alarmu. Uz jsem to rano udelal a tech komentaru v tomhle smyslu je tam vic. Je to fakt neuveritelne blbej text.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: jojo, tam dostal slušně naloženo.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: Za Orálek to taky dostal na fcb pěkně sežrat koukám :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SILENY_PES: těchhle hoven je teď víc, kvičí na svým FB Zaorálek, na seznamu retard Leschtina a další pisálkové a šašci maj potřebu celou záležitost komentovat, často aniž by si o tom něco zjistili. Společný jmenovatel tenhle článku bejvá použití frází jako "pistolníci", "kolty proklatě nízko", "kulky", "munice", "nechci, aby to nás vypadalo jako v USA", "na co by někdo potřeboval automatickou zbraň" apod...

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SILENY_PES: slusnej retard. Rodice jsou na nej jiste pysni.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NJAL: on nelže, on je jenom debil...
    NJAL
    NJAL --- ---
    SILENY_PES: A2Alarm lze jako kdyz Rude pravo tiskne :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SILENY_PES: To bys nechtěl, diskutovat s někým z A2alarmu :D On ani nebude kmenovej, jak se zdá.
    SILENY_PES
    SILENY_PES --- ---
    Docela me vytocilo, ze jsem nenasel zpusob, jak napsat panu autorovi:
    Zbraně pro všechny: to přece nemůže dopadnout špatně… – A2larm
    https://a2larm.cz/...ant=0&dop_req_id=xzRSLF0RuNT-202007150711&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BLOWUP: Presne, myslim, ze mu tuhle vrati a mesto mu pak jeste preda nejake penize na nakup dalsich:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TOXYGEN: Tak on je pan pravnik, ja bych to za uzavreny jeste nepovazoval :)
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    BREAKING: Police seize rifle from St. Louis couple who defended their home from BLM mob | The Post Millennial - News, Politics, Culture, and Lifestyle
    https://thepostmillennial.com/...ice-seize-rifle-from-st-louis-couple-in-black-lives-matter-standoff

    so much for self defense :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam