• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    JAKUBMOKRIS: Dobry je ten kurz delat na te strelnici, kde budes delat zkousku, protoze na manipulaci tim padem dostanes (pravdepodobne) stejny zbrane jako budes mit na kurzu
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    REDSNAKE: Už jsem pátral, ale tady zas nebyl nikdo prokazatelně kvalitní a důvěryhodný někde poblíž. Asi to vidím na tu střelnici.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JAKUBMOKRIS: Na zbranekvalitne.cz byl tusim i seznam lidi co delaji pripravu zadatelu o zp. Zkus tam zapatrat.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    NJAL: Jo o tom vím, já jen, že kdyby to byl někdo vocaď, tak bych mu klidně ten litr dal a připadalo by mi to takový "osobnější".
    NJAL
    NJAL --- ---
    Placene kurzy (zamerene zejmena na praktickou cast) nabizeji i strelnice.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    REDSNAKE: kousíček od Čáslavi
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JAKUBMOKRIS: Doporucuju zainvestovat tech par desitek korun do aplikace zbrane kvalitne. Tusim ze to stale dost udrzuji a je to super na uceni, nebo aspon mne to vyhovalo.

    S tou pripravou k prakticke, hodne zalezi odkud jsi, zejo
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    ELECTRICKOTA: No smysluplnou moc ne. Respektive otázek mám spoustu, ale hodně se ptát bude až ve chvíli, kdy budu mít platný ZP. Do té doby budu biflovat otázky, takže max bych se dotázal, jestli je někdo schopen mě (klidně za úplatu) připravit na praktickou část zkoušet a eventuálně na nějaké nejlepší testy nanečisto - ty jsem našel asi troje, ale nemám jistotu, že obsahují všechny aktuální otázky. Tak abych se podle toho nepřipravil a pak mě něco nevypeklo.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    JAKUBMOKRIS: Jo. Pokud mas smysluplnou otázku postni ji
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JAKUBMOKRIS: Takovi jsou nejvitanejsi :-)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Je to tu i pro ty, kdo zatím ZP nemají a jsou ve fázi učení, sbírání rozumů a rad od zkušenějších?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Double tap
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    Přátelé, taky máte tak zajímavé vydání nejnovější SR ? Mám tam celý prostředek dvakrát :-) (strany cca od 53 do cca 70)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Nevite nekdo zda se da u nas nebo v evrope koupit toto?
    G&G Tele-Stock Locking Pin and Lever for GR16 - Black – Airsoft Atlanta
    https://www.airsoftatlanta.com/products/g-g-tele-stock-locking-pin-and-lever-for-gr16-black
    To postovny je fakt humus
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ERGOSUM: Plynovka je jako malej pinďour. Není dobré s ní mávat na veřejnosti a ideální je mít něco většího :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JAZZZ: Chyba nebyla, že měl pynovku. Chyba byla
    a) že byl debil
    b) že s ní mával na veřejnosti
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Děkuji LOOCASovi za prohlídku v prostorech GetLoad... Ogivální přebíjenky Waltherovi chutnají ;-)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Nojo ty plynovky asi fakt nebudou dobrej nápad.
    Muž mířil v ulicích Jevíčka pistolí, chránil prý zlato. Policista ho sundal taserem - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ich-jevicka-pistoli-chranil-pry-zlato-policista-ho-sundal-taserem-40333785
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    NECROMAN: Údajně plyn. Takže legální, nikoliv však podléhající registraci. Dneska to psali na internetech.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Muž, který střelbou zahnal útočícího staforda, podle policie použil zbraň v krajní nouzi - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...hnal-utociciho-staforda-podle-policie-pouzil-zbran-v-krajni-nouzi-40333387
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam