• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CERMI_FOX: ...si přidělávat problémy při rozvodu? Jaky problemy?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XMEDA: ne každý chce podstupovat ten zdlouhavý proces se získáváním ZP spojený. Nebo může mít nějakou nemoc. Nebo nechce si přidělávat problémy při rozvodu. Nebo nechce zbraně hlásit státu.
    Důvodů může být tisíc, ne každý majitel ZP je kriminálník ...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VACA: pokud neni kriminalnik, tak si mel davno udelat ZP a mel by klid na dusi s tou sbirkou :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    VACA: jediné, co se mění pro doteď držené předovky, je cestování do zahraničí. Bude o tom podrobný článek na austerlitz.org, pak sem hodím link.

    PIVECEK: wow, to jsem přehlédl i já :-D Dčka jsou pořád stejně, a u C-I existuje možnost mimořádné zdravotní prohlídky (obdobně jako u držitele ZP), ale pravidelná prohlídka tam není.

    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELECTRICKOTA: Ano, chápeš to správně. Ostatně, Lower byl hlavní částí už teď a upper taky. Jen se to napsalo natvrdo, aby to pochopili i v JZD.
    VACA
    VACA --- ---
    Heh, kamos predpvkar nervozitou primo rotuje:D pac ma ve flintach celkem dost penez...
    A teda ja ho celkem chapu pac pro lajka kterej tyhle veci nikdy neresil je celkem tezky se v tom zorientovat.
    Abych byl uprimnej, tak samotnymu mi v nekterejch bodech neni jasny vo co presne tam bezi...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Na to jak to celkem sleduji, tak me prekvapilo, ze na Dcko bez ZP bude potreba dokladat posudek o zdravotni zpusobilosti. Nejak jsem to vytesnil, nebo prehledl, ale to je docela podstatna zmena. :)
    VACA
    VACA --- ---
    Trochu mam gulas v jedny veci, jestli teda spravne chapu ze zbrane kategorie D ktere jsou v drzeni pred platnosti aktualni novely zakona zustavaji zbranemi kategorie D?
    Aneb co tohle bude obnaset pro predovkare bez zbrojaku?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ELECTRICKOTA: Chápu to správně, že nově je lower a upper, AR-15 systému, hlavní část zbraně?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Přehledně: Jaké změny přináší novela zákona o zbraních | zbrojnice.com
    https://zbrojnice.com/2020/12/22/prehledne-jake-zmeny-prinasi-novela-zakona-o-zbranich/
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    DESTROYER: to jsem cetl, ale uplne z toho nechapu proc se o tom tak mluvi... je tam neco zasadniho krome toho, ze musis mit zbrojak na flobertky a nemusis mit zbrojak na vzduchovky?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Jinak prezident novelu už podepsal
    Prezident republiky Miloš Zeman podepsal čtyři nové zákony - Legislativa - Advokátní deník
    https://advokatnidenik.cz/2020/12/22/prezident-republiky-milos-zeman-podepsal-ctyri-nove-zakony/

    DESTROYER:
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FRENZY_: muzes pls v bodech shrnout o co jde?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    FRENZY_: jj, byla
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    Tak už je čas bouchnout šampus? :-) Pokud koukám správně, tak novela byla schválena v senátu...
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Ahoj, neplánujete se někdo zbavovat malorážkové pistole? Přemýšlím o něčem na levný trénink.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    KUBZ: proto se tomu říká "černění za studena".
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Černidlo / brünier / brynýr CHEM-WELD 9300, 1 kg | CHEM-WELD SVÁŘECÍ MATERIÁLY
    https://eshop.chemweld.cz/Cernidlo-brunier-brynyr-CHEM-WELD-9300-1-kg-d1263.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam