• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KENJIRO: Věřím, že kdyby nastal problém, najdu mail na správné lidi na Vnitru, aby kolegům na okénku vysvětlili JAK to mají posuzovat :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: to je dost tenkej led imho.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MAZDA: tak ta zásadní otázka nezní "jak se to bude zkoumat", ale "kdo to bude chtít zkoumat".
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    LUCKYBSD: loni poslali bez keců a kupodivu i rychle, stačilo jim jen poslat eura :)

    LUCKYBSD: no právě, "zajít", vidím to spíš na datovku, pokud to jen trochu půjde. Zvlášť jestli se za to neplatí.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CERMI_FOX: no dle zkusenosti s nakupama v zahranici od pivecka ti to spanelaci taky nemusi poslat, zalezi jestli maj u sebe nejaky restrikce na vyvoz, ale obecne je preklady nebo cesky papiry moc nezajimaj
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    jezis, tak si vyridte tu vyjimku na nadlimitni zasobniky per osoba a nereste to ne? :) mne KENJIRO nize potvrdil moji domenku a hned jak to pujde, tak si zajdu na cajty si, to nechat vystavit
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    TRILOBYTE: Ta nova flinta uz neprojde pres grandfathering vyjimku. Takze nadlimitni zasobniky do ni davat nesmis.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: tj A4 s podpisem a razítkem? Takže bude pro tohle povolení lepší si dojít fyzicky nebo stačí jen vyjeté z datovky?
    Dál předpokládám, že bude v čestině, co eshopy nemluvící česky? Těm budu muset poslat úřední překlad? Nebo jim to bude fuk a je moje starost, abych měl papíry v pořádku? (use case - zásobníky na 2011, které origo jsou pekelně drahé a navíc s nižsí kapacitou, než umí španělé).
    Btw znamená to taky, že zásobník nepůjde poslat normálné poštou/DHL?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KENJIRO: Jasně, v tom máš pravdu. Šlo mi spíš obecně o sdělení že "držitel licence potvrdí". Je to takové hezky vágní a jsem zvědavý, jak se to bude v praxi zkoumat. Vlastně bych to už pro tu prdel zkusil.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    KENJIRO: A kdyz si po ucinnosti poridim druhou AR (kat B), tak stary zasobniky muzu cpat do stary i novy flinty a novy (nadlimitni) zasobniky jenom do stary flinty? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NJAL: průbojně zápalného samozřejmě, o pirátské lodě se ti expanzní rozplácne!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KENJIRO: chci všecko co můžu mít a neznamená to oser navíc (např. vyřizování extra papírů od střelnic) :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    SHADDIE: tlumene AKM s bubnem plnym JHP streliva? ;-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: já chci chránit námořní konvoje českých zaoceánských lodí AKM s bubnem!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    A JHP teda bude povoleno z krátkejch?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    KENJIRO: ok díky, takže si prostě po platnosti skočím vyřídit dvě plošné výjimky - jednu na zásobníky a jednu na JHP a hotovo
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: aha, škoda že to nebude mít nějaký malý formát, aby to šlo zalaminovat nebo tak něco. Zas ale asi jestli to bude nějak značeno v CRZ, tak to snad nebude potřeba nosit u sebe, no..
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MAZDA: to je zbytečné, můžou si bez potvrzení požádat o výcvik, ochranu kritické infrastruktury, nebo nějakou jinou kravinu. Akorát mne štve, že se tam nepodařilo ze směrnice prosadit i tu ochranu námořních konvojů. To by bylo na vnitrozemský stát docela chucpe :-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE: jo, papír obdobný tomu, který ti dají při udělení povolení na kat. B + zápis v CRZu
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELWERINE: jo taky jsem chtel videt presny zneni a nenasel jsem to ve sbirce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam