• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    REDSNAKE: popravdě nikde v Praze si nezastrilim krom malorazky z ničeho dle svých představ.. Bohužel..
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    REDSNAKE: Akorat ja byl na Kapslovne vetsinou nekdy v zime, nevim zda to tam je tak furt, ale v tom 100m tunelu byl takovy opar, ze vzadu bylo videt uplny kulovy. Ale na 50m dobry. (Jsou tam 4 stavy a ten 100m je jen jeden z nich, je to uzkej tunel/chodba...)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    IRONIC: Tu kapslovnu bych nekdy prubnul ale zas venek je venek no
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    REDSNAKE: Na Leru je 40m a na Kapslovne (100m) uz je normalni spravce (teda doufam, ze tam jeste je, vic jak rok jsem tam nebyl)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MCFLY: Ja si v Praze zastrilim dobre, ale holt ne z plnotucnych pusek no
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    REDSNAKE: V Praze se obecně nestrili..
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    HABRENKA: Super! Nedávno jsem u páné Pivečka kupoval uplně stejnou.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HABRENKA: Tak at slouzi, skoda ze v Praze puska nema moc vyuziti. Ale tak holt cek sedne do auta, i kdyz na to jsem uz linej a vetsinou skoncim na suchdole..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REDSNAKE: je... včera rozhodnuto, ale nebyla skladem...dnes odpoledne ji přivezli z Brna, tal volal, hned pro ni jel, já k němu a rovnou na cajty :). ton jsem nečekala, ale... už je jí dobře ;)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HABRENKA: Je to borec:-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REDSNAKE: je to tak, ruger 556mpr a opifaka jsem k tomu prostě potřebovala a kouzelník vyřídil, kolimator je na cestě a PZ čekám nejpozději v pondělí ;). Byla to akce kulový blesk, fakt všechna cest že to kolega ustál:)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    TRILOBYTE: já vím, proto sem se ptala, toho mám doma a vypadá nápadně podobně :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELWERINE: to jsem taky zvědavej, zajímalo by mě jestli někdo dělá v sérii s opifakem :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    ELWERINE: Tak třeba v CZUB má přímo pobočku ČÚZZS, třeba se tím leccos zjednodušuje. Na druhou stranu když jsem byl u nich v Praze s dovezenou vzduchovkou, za každým slovem se báli, jestli to není provokace, tak čert ví co na ně kdo zkouší. Ale to jsem už trochu OT.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HABRENKA: a co to je? :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    BAAL: Nene, pragmaticky byla pistole s pažbou z volby vyřazena...
    BAAL
    BAAL --- ---
    HABRENKA: Bych cekal PCC ale na to to ma prilis siroky zasobnik:-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    Tak, hlásím nové miminko. Lehce přes tři kila, 44cm a nějaký drobný kolem na nezbytné končetiny, tak za týden snad začne mrkat. Po dlouhém váhání rychlá akce díky kmotříčkovi Piveckovi :).

    NJAL
    NJAL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam