• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SPM
    SPM --- ---
    ELECTRICKOTA: nebylo to uplne fajn, nez jsem prisel, ze se v tech mailovych notifikacich da uz i nastavit prepsani predmetu zpravy. To jsem se vzdycky takhle rano vzbudil, na mobilu jsem akorat zjistil, ze mi prislo neco do datovky, polil me studenej pot po celym tele... a pak jsem zjistil, ze mi akorat za ctvrt roku konci STK na jednom z aut :-D
    SWIST
    SWIST --- ---
    DATEL: formulář "podepíšu" klikihakem myší v podpisovem poli. Po uložení už pdf pak nejde upravit.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DATEL: Osobně ty editovatelné formulare tisku do PDF. nic víc. Jinak nejaka novinka, do DS te informuji o konci STk, coz je fajn :

    DATEL
    DATEL --- ---
    KENJIRO: ok, díky za uklidnění, zítra to pošlu
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    DATEL: ono je to celkem jedno... na základě žádosti dostaneš rozhodnutí. Kdyby ti policie ex post něco změnila v žádosti, akorát by tím udělala problémy sama sobě, protože by to vypadalo, že vydala nesprávné rozhodnutí.
    DATEL
    DATEL --- ---
    NECROMAN: když posíláš datovkou, tak se právě kvalifikovaným podpisem už podepisovat nemusí, protože DS je sama o sobě dostačujícím "podpisem" (pokud víc a myslím, že to psali lidi i tady).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DATEL: základem je asi podepsat PDF kvalifikovaným podpisem, ne? Potom už z principu nelze dokument měnit.
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj, kdo jste posílal žádosti ohledně střeliva a zásobníků přes datovku, zamykáte nějak přiložené PDF formuláře proti přepsání nebo to posíláte jak to je, tj. stažené z MVCR, vyplněné a nazdar? Jako nepředpokládám, že by měl někdo zájem to měnit po mém odeslání, ale tak nějak to ve mě hlodá, že se to dá změnit :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NAVARA: Mě už se vyplatilo tam dát kontakt na mě, volali mi, že jsem poslal na špatný účet prachy a že mi to musí vrátit a nadiktovali mi rovnou správný účet.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELECTRICKOTA: průvodní dopis netřeba, oni pochopí o co mu jde z těch formulářů :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    2ND: pošli to v PDf a k tomu si ve Wordu napiš průvodní dopis a taky do pdf. Nic netiskni, to že to jde z tvy datovky je identifikace tvé osoby a podpis není třeba
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    2ND: Nic nepodepisuješ, považuje se to za podepsané už jenom tím, že to pošleš ze svojí datovky
    2ND
    2ND --- ---
    ELECTRICKOTA: to si nerozumime :) datovku mam, pouzivam aplikaci od nic.cz https://www.datovka.cz/cs/ ale nevsim jsem si, ze by slo posilat neco jineho nez formulare, resp soubory v priloze. Ucetni vlastne posila taky jen nejake exporty. Proto jsem nepochopil co pise Navara, mam -li ten formular podepsat, musim ho naskenovat..
    Jsem do toho ponekd zabrousil :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: je to zadarmo, na poste za 5 min, ted jsem si to zrizoval
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    2ND: https://www.mojedatovaschranka.cz , pokud nemas na bluepoint nebo poštu s OP, jestli se nepletu je to pořád zadarmo.
    2ND
    2ND --- ---
    NAVARA: tak takhle daleko jsem s datovkou nedosel... elektronicky komunikuje s urady jen muj ucetni, co ma na to nejaky softwary :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    2ND: Je rok 2021, posíláme elektronicky datovkou, žádné tištění nebo skenování ;)

    Třeba za zpracování tištěného poplatek budou chtít + možná tě pošlou někam, protože nemají dle čeho ověřit podpis (nemají vzor) a osobně jsi tam s OP nebyl.
    2ND
    2ND --- ---
    NAVARA: diky... snad to nezhavaruje na tom, ze nemam barevnou tiskarnu... vytisknu CB, podepisu, poslu na policii pres datovku jako prilohu a uvidime... psali jste ze to je zdarma, tim lepe :) danke schon za rady
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    2ND: všechno krom soutěží
    2ND
    2ND --- ---
    NAVARA: hmm a co jsi uvadel jako duvod ?
    dat tam oba, kdyz dam jen sberatlstvi, tak mne pak nemusej pustit an strelnici ?
    sběratelská nebo muzejní činnost
    ochrana života zdraví nebo majetku v citlivých prostorách (§ 11a odst. 1 písm. b) bod 1 zákona o zbraních)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam