• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    BAAL
    BAAL --- ---
    Toto je imho hezký námět na Suchdolskou challenge

    Precízny tréning 22. Long Rifle
    https://www.youtube.com/watch?v=TAlz7eMdyAM


    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    BAAL: Moc si od toho neslibuj, už sem to vyráběl :-)



    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: Cheater :_D
    BAAL
    BAAL --- ---
    ZYAN: Zlepsovak na suchdol:-))

    iPhone 6 PLUS Spotter / Scope / Binocular Mount by milkandbourbons - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:580426

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    GEKONZPRAHY:
    V claphamu jsem bydlela a v ashfordu chodila do kina, kdyz jsem bydlela v Dealu:))) koukam jsem se movla vcas ;) hlavne jezismarja.. pri predstave, ze jsem v te anglii zustala, me jima hruza.. nemela bych kvery!!!
    AMANT
    AMANT --- ---
    GEKONZPRAHY: telo se naslo, ale zena je pryc..no tak hlavneze se to objasnilo.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Bojíme se samy na ulicích. Britky vyděsilo zmizení ženy, už našli její tělo - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-sexualni-nasili-unos-londyn-everardova-vrazda.A210312_132654_zahranicni_jhr

    Ženy kvůli pocitu ohrožení při chůzi nočním městem v ruce svírají klíče, aby se mohly v případě potřeby bránit. Často též mají obuté běžecké boty, aby násilníkům uprchly. Také raději jdou domů delší cestou, o níž ví, že je bezpečnější, a jsou v neustálém online kontaktu s přítelkyněmi.

    A proč nemaj nějakej Ruger LCP, LCR, nebo něco takovýho? Jo aha, my jsme v Anglii. No tak dobře, proč nenosej třeba pepřák? Jo já zapomněl...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Hele, mám dotaz: nemáte někdo křesadlovou pistoli, kterou byste byli ochotni půjčit za flašku nebo něco podobného, nebo za půjčení křesadlové pušky?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ZYAN: A k cemu tam máš ten kukr co zažil boje s admirálem Nelsonem? :)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Tak asi opravdu potřebuju lepší optiku a montáž. Těsně před koncem dnešní seance se mi puška prevazila a optika po hrozivem 10 cm pádu tukla o beton. A soustrel se přesunul o 20 cm doleva..

    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ProArms nabízí, že závity udělá. U té malorážky by to asi i mělo jít celkem dobře.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELECTRICKOTA: však proto se tu ptám ....
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CERMI_FOX: Mno mě by ani v domácích podmínkách nikdy nenapadlo to dělat, nejde o závit jako takový ale o souosost a to fakt nech profíkovi.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELECTRICKOTA: nemám potřebný tooling a myslím, že bude levnější, když to udělá někdo, kdo už ten tooling má, než ty věci kupovat. Zároveň si nemyslím, že bych ty nástroje někdy využil znovu
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CERMI_FOX: Co ti brání si ho udělat?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    DRIZDIK: Jsem kliknul a necekal, ze tam uvidim trubky od Vosatky. Asi budu muset V-AR doplnit timhle vybavenim. Teda ne ze by mi to ted k necemu bylo, kdyz je vsude zavreno...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: staci vyrobit redukciju przechodowu
    NJAL
    NJAL --- ---
    Muj stary .22 adapter Prema pro CZ-75 ma na hlavni take zavit :-) Ale dost pochybuji, ze mi na to nekdo vyrobi "tlumik dzwieku" :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Ale vlastně mě nikdy nenapadlo řešit, že to asi nebylo jako standard. Docela by mě zajímalo jestli to některé "tovární" modely měly nebo to někdo nechával u té mé dodělávat.
    BAAL
    BAAL --- ---
    XLACHTAN: Tak to je pak jina, kdyz to ma panacek na co prisroubovat:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam