• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    VOMAJDA: to je fakt, tak staci se imo inspirovat jinde, na SK to maj vyreseny tak, ze tobe musi prokazat, ze si ho umyslne chtel zabit jinak NO, coz neni easy prokazat a evidentne treba ten Knazko nebyl tahanej nikde po soudech, ale ten ho pravda strelil do nohy
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    LUCKYBSD: já se trochu bojím, že v tom našem banánistánu to bude stejně na pendrek. Akorát místo toho, abys dokazoval, že tě ten střelenej drban přímo ohrožoval, tak budeš dokazovat, že sis ho nepozval domů tím rozbitým oknem.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LUCKYBSD: Naprostej souhlas, představa, že se probudím uprostřed noci zvukem rozbitýho skla, doma těhotná žena, děcko a dva nepohybliví důchodci, nejdřív se musím probrat, pochopit, kde je nahoře a kde dole a kam mám vůbec dát nohy z postele, vyhodnotit co to bylo, zorientovat se, zjistit míru nebezpečí, lokalizovat vetřelce, zjistit, jestli „jen krade“ nebo může i zabít, zvolit co udělám, co mi za to hrozí a zareagovat a tohle všechno během pár sekund, a pak to bude celý měsíce nebo i dýl rozhodovat dědek v taláru z pohodlí křesla a ptát se, proč jsem jsem se rozhodl, jak jsem se rozhodl, mě docela děsí.
    JAYB
    JAYB --- ---
    LUCKYBSD: A vypovídá jen jedna strana události
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LUCKYBSD: je. Šafařík to jede Toto je transparentní účet. Který jsem právě založil k finanční podpoře člověka, který v noci z 23. na 24.3.21 použil ve svém vlastním domě legálně drženou zbraň.

    Číslo účtu: 2001959423 / 2010
    Příspěvky prosím posílejte s variabilním symbolem: 24321

    Z vlastní zkušenosti vím že jste jenom tak svobodní,
    jak hluboko sahá vaše peněženka.

    Bližší okolí tohoto obránce jsem zatím nekontaktoval.
    Nicméně věřím že se mi to podaří a finance úspěšně doputují na potřebné místo.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    SHADDIE: cynik... i pojistovak ti rekne, ze pri nehode je lepsi cloveka zabit nez zmrzacit, protoze to vyjde pojistovnu levneji :)))
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    Uz aby uzakonili, ze za vniknuti do obydli je automaticky NO a clovek nemusel resit 20 promennych... Ac si slunickari rikaj, co chtej, ze za kradez nema byt smrt, ale nikdo ho tam nenutil lezt. Kazdopadne pan nas zbavil zlocincce, ktereho bychom zase roky zivili z nasich dani. Neni uz nejaka sbirka, bych mu poslal neco na pravnika?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    nechci bejt cynik, ale tady má pán aspoň jistotu, že ten útočník už nemůže svědčit proti němu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    STENNY: Vycházím z těch (spekulačních) výroků, že ho chtěl napadnout. Jak to bylo, ví asi jen on a jeho žena a PČR to teď prošetřuje.
    STENNY
    STENNY --- ---
    BURKHAR: Nechci být vyloženě law nazi, ale "nutná obrana v případě krajní nouze" je takové sebepopirajici vyjádření. Pokud tam byl útok na zájem chráněný zákonem, tak šlo o NO a ne KN. Teď se ještě ukáže, na jaký zájem se útočilo a jak si to soudce přebere...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: chtěla bych sdílet tvou naivitu... :(. Prostě doufám, že to pánovi dobře dopadne...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NJAL: Pravda, že nežijeme v demokratickém státě a naše justice je prolezlá zmrdama. :( Každopádně tomu chlapíkovi přeju, aby ho to nestálo moc nervů a byl osvobozen od všech obvinění.
    NJAL
    NJAL --- ---
    BURKHAR: "IMHO" je ten problem, soudce muze mit "IMHO" nekde uplne jinde. Takovy Jungmann by mohl vypravet, ze strilet na nekoho, kdo Ti sedi na hrudniku, boxuje Te do xichtu a jeste mas do ruky zakousleho jeho rotvajlera, je take "IMHO" docela NO...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    IMHO je tohle naprosto v pořádku nutná obrana v případě krajní nouze. Snad bude mít slušného právníka.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: pokud i tady došlo ze strany vetřelce k hrozbě útoku, je pán z obliga. Pochybuju,že číhal u okna s pistolí, nejspíš byla nějaká konfrontace, než došlo na zbraň.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SHADDIE: Miluju když karma začne fungovat
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: Opletalka byla ale neco uplne jinyho, zejmena kvuli prizabitemu prodavaci...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: on taky soud ani nemusí bejt, po střelbě v opletalce to hned odložili třeba.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Je dost mozny, ze se v okoli rozneslo, ze je dotycnej zpet. A tak budouci obrance zacal spat s polstarem pod pistoli jako Chuck Norris...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: kezby... soud ma velmi casto jine mysleni...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: Vzhledem k tomu, že zloděj byl feťák a vrah, co vraždil pro 400kč, tak je dost dobře možný, že na obránce zaútočil a byla to NO jak vyšitá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam