• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ELECTRICKOTA: to jsou ty s panackem? Ty nestrilim, ale kdybych je strilel tak si vytisknu patch i na ne.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BLOWUP: a když střílíš ipsc terče? .)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    REDSNAKE: kvuli peti dirkam to nelepim, to jeste umim mentalne obsahnout
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BLOWUP: To musi dost lezt do penez treba pri peti rannejch polozkach 🙂
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    REDSNAKE: Doporucuju teda spis vytisknout si celej cernej stred terce jako samolepku a "zaslepit" pokazdy vsechno najednou, je to mensi opruz
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    STU: Zkus Vaška Černého.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Hned jak přestěhuje tiskárnu tak tisknu! :) Já mám vytištěné krabičky na zalepky, ale bez toho "dispenseru", jsem zvědavý, jak to bude fungovat.
    STU
    STU --- ---
    Doporučíte zbrojíře, co umí vyfrézovat závěr G19 na kolimátor? Ideálně severní Čechy. Díky
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    REDSNAKE: Jo pardon, na odkaz jsem neklikal a samotnej název webu mi nic neřiká :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GEKONZPRAHY: Vsak ano, to je tistene i s odkazem na model:-) o tom se tu uz dobrou pulhodinu bavime, Gekone 🙂
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Zrovna tohle by mělo jít docela v pohodě vytisknout, ne?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE:
    BAAL: bacha, inspiroval mě inzerát na hunting bazaru kde někdo tyhle krabičky prodává za 470kč/kus. Tak jsem zapátral a vylovil STL. Nicméně jestli to koresponduje s fotkama si nejsem 100% jistej. Kdyžtak si udělej vlastní průzkum.
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: Ovšem!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Krabička na terčové záslepky -

    22mm Target Patch Dispenser by SamK3D - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:3437913

    MCD
    MCD --- ---
    MCD: Dobrý člověk ještě žije! Před chvílí jsem převzal nález od poctivého nálezce!
    Všem děkuji za reakce.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCD: přiznám se že jsem už několikrát po závodech zjistil že jsem nechal peněženku s doklady doma, a vždy jsem se orosil. Takže určitě bych nedoporučoval, policejní kontrolu na závodech jsem už zažil.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MCD: Na zavodech to moc nekontroluji, ale asi bych to neriskovala.. preci jenom vata na ty mozny přestupky do odbrani zbrojaku neni…
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    MCD: Mam pocit, ze ti to za ten pripadny pruser nestoji (kontroly obcas chodivaji)..

    (1) Držitel zbrojního průkazu skupiny A až E je povinen
    g) neprodleně ohlásit kterémukoliv útvaru policie ztrátu nebo odcizení zbraně kategorie A, A-I, B nebo C, střeliva do této zbraně, zbrojního průkazu nebo průkazu zbraně; v případě ztráty nebo odcizení zbraně kategorie A, A-I, B nebo C odevzdat též průkaz zbraně,
    i) mít u sebe zbrojní průkaz a průkaz zbraně, má-li u sebe zbraň kategorie A, A-I, B anebo C nebo střelivo do této zbraně; povinnost mít u sebe průkaz zbraně se nevztahuje na držitele zbrojního průkazu, který má u sebe pouze střelivo a který je oprávněn nabývat do vlastnictví, držet, popřípadě nosit také střelivo do zbraně, na kterou mu nebyl vydán průkaz zbraně,
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MCD: ano. Nastesti nikdo nekontroloval. Ale bylo to jinde
    MCD
    MCD --- ---
    Já su taková piča...
    V uplynulých pár hodinách jsem při pobytu u Nového Města na Moravě ztratil peněženku. Nemám občanku, zbroják, průkaz zbraně, nic.
    Zítra mám střílet LOS v Čekanicích. Úplně se mi nechce dvě hodiny cestovat, abych zjistil, že mě bez papírů nenechají střílet, a jet zase dvě hodiny zpátky.
    Máte někdo s takovou situací zkušenost? Díky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    I Made the World's Most Powerful Hammer!
    https://www.youtube.com/watch?v=Lti_zl3MnT4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam