• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: tam sem este nebyl, tak testnu asi no :-) jako s Pekarikem se me fungovalo dobre, akorat halt kdyz nemaj web tak se tam blbe nakupuje
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Zkus kluky v Red Six. Jinak ten Dual 556 by právě měl mít flash hider/kompenzátor.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: jo na ten sem koukal, chtel bych tu verzi kdy je k tomu ustova brzda na kerou se to nasroubuje. Akorat potrebuju domluvit se asi s Pekarikem nebo jinym rezidentnim obchodnikem se smrti a udelat to zaraz s holem atp. at je to komplet
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Tlumič chceš Ase Utra Dual 556.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: no musim dovybavit peruna, to bude narocny protoze nemam k tem AR vecem vubec prehled, jaky holo, tlumic, doplnky atp. A chtel bych p229 legion nebo este jednu p226. Pak se uvidi pokud se rozhoupu udelat misto a prodat kahry
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: Co máš v akvizičním plánu na rok 23?:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: doufam ze to nekdo naskladni az pristi rok, letos mi to nezapada do akvizicniho planu :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: Hezké srovnání

    The Full P365 Lineup Comparison
    https://youtu.be/fK6Y9IlRLkU
    BAAL
    BAAL --- ---
    FMATEJU: Měl bych případně Mossberga 930 JM Pro, pokud bys chtěl automat
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    LONESTAR: Ja bych mel asi zajem o ten automat. Muzu fotku do zprav?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Když už se tu tak touží po brokovnicích, nechcete někdo?
    1. Brokovnice samonabíjecí 16/65, výrobce BELGIE, typ NEUVEDEN (takhle ji je zapsána v CRZ, ani pánové na příslušném nedokázali dohledat více - podle mého laického googlení by to mohla být FN Auto 5 (je k ní u náhradní lauf 16/70)
    2. Brokovnice samonabíjecí 12/70 TOZ MC21-12 - legendární sen sovětskich ochótnikov

    Obojí z toho dědictví po myslivci.
    U té MC21-12 ještě uvažuju, že bych si ji přece jen nechal jako třetí broknu k Hasanovi a dlouhé pumpě Fabarm...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PAN_MYVAL: To nekdo z prislusniku kontroluje technicky stav hlavne?? Ty zajimaji jen cisla hlavnich casti.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    NAVARA: mám prastarou CZ s vyžranou hlavní, o které si nejsem jist, jak prochází kontrolou na OSZBM. Už 10 let ji chci vyměnit Bajkal IŽ18 s tvrdochromovou hlavní nevyžratelnou - a asi ještě dalších 10 let to marně chtít budu,
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LONESTAR: Tohle byly dřevní doby, snad ještě před počátky datovek a tak, kdy byl každý oddíl různě kreativní :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    NAVARA: mi na Hasana dali nošení bez připomínek ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELWERINE: Měl jsem Saigu 12K :) Ale pod plášť se vešla…
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    NAVARA: tak tu, na kterou mam papiry, schovam i pod kabatek pod zadek, takze imho v poho...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELWERINE: Jo, když jsem chtěl na tu svojí nošení, tak se na mne - tehdy Kladenští - policisté dívali podezřívavě :D Ale dali.
    BAAL
    BAAL --- ---
    NECROMAN:
    SWIST: chtěl bych vám něco málo povyprávět o sloníkovi:))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam