• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    BAAL
    BAAL --- ---
    NECROMAN: jako gesto je to hezký, ale ty kvéry jsou hrozně hnusný:))))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pavel nadělil Zelenskému CZ 75 sériového čísla 22. Edice Řád Bílého lva

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    jako akce regi.. nez jsem do toho pronikla, byla jsem na Regi Memorialu (tam jsou maminka a setra) i na Regi base v Olomouci - coz dela ten Hynek.. ani ve snu by me nenapadlo, ze ty akce nejsou organizovane pod jednou zastitou.. dozvedela jsem se to az nasledne, ze tady funguje dvoji vetev.. navic teda pan s Regi Base to jede ve velkym, takze nez jsem se zorientovala, tak mi prislo, ze RB je ta "spravna".. docela mazec... zajimalo by me, jestli on z toho neco ma nebo je to fakt delany pro bono..
    SILENY_PES
    SILENY_PES --- ---
    BAAL: Pokud mezi organizatory figuruje Hynek Cech (Regi Base) a naopak neni tam zastoupena nektera z dam Schamsovych, je to velke spatne...
    BAAL
    BAAL --- ---
    https://twitter.com/ArmadaCR/status/1654156538339106817


    Ma nekdo kontext? Regi nadace, regi zavody ne dobro?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELWERINE: Smutný život chlapů :(
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    BAAL: smutny pribeh, co ti povim .)
    BAAL
    BAAL --- ---
    ELWERINE: Jako jo, ale nevím zda je náš vztah na té urovni, že je pošlu na Ipák do krámu:)))
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    BAAL: jo. hodne. Ty ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BAAL: Čas narukovat do AZ! :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    GEKONZPRAHY: hustý:) Neznáte někoho s plackou?:)
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    BAAL: u nás nikoli - viz SVMe 13:
    https://www.mpo.cz/assets/cz/zahranicni-obchod/licencni-sprava/2019/6/pracovni-uplne-zneni-seznamu-vojenskeho-materialu-pouzitelneho-od-5--cervence-2019_4.pdf

    Nejspíše to výrobce nějakým omylem dostal na seznam ITAR a smolík pacholík. "Cesty ITARu jsou nevyzpytatelné..."
    BAAL
    BAAL --- ---
    Chrániče kolen jsou ted vojmat nebo proč si je nemužu koupit?

    Chrániče Kolen Arc'teryx Knee Caps Černé - Marines-Shop
    https://www.marines-shop.com/chranice-kolen-arc-teryx-knee-caps-cerne/
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BAAL: Napiš Mazdovi, myslim že by mohl něco vymyslet :)
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    BAAL: elektrickou přímočarou kmitací pilkou vyřízneš 10 pušek za dvě, tři hodinky:

    pokud tedy nebudou z tvrdodřeva ale z nějakého měkčího prkna. I v tom tvrdodřevě to jde rychlostí asi 2mm/sec, ale záleží pak na tvaru. U 1:1 kopie moderní pušky se zásobníkem je hodně 90° úhlů, kde se ta pilka neotočí, takže tam musíš napřed vyvrtat vrtačkou otvor dost velký na celý pilový plátek. Pokud ti stačí něco zhruba tvaru pušky opakovačky s Monte Carlo, sjedeš to na dva, tři tahy v kuse mnohem rychleji.

    Ve výsledku to časově nevyjde o tolik hůře, než se trmácet do jakési půjčovny.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL
    BAAL --- ---
    Netušíte kde by šlo pujčit na víkend 10 maket pušek? Asi jedno jestli řezů nebo gumovejch.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NYIBELUNGER: Mimochodem, od vyroby byl ten tlumic zevnitr vymazanej nejakou vazelinou, ktera znacne usnadnovala cisteni. Premyslim jestli tennanos neobnovit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam