• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    NAVARA: CERMI_FOX: přesně tohle jsem si myslel, když jsem jako jeden z prvních v CZ dostal přístup do Gmailu v době, kdy byl invite-only s královským 1GB storage. Jasně, Google mi může číst maily, no a co, z klíčových slov si přece nic nedovodí.

    O 5 let později jsem zjistil, co je zač Natural Language Processing a že toho byl Google průkopníkem mj. i v Gmailu/AdWords, a fackoval se.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NAVARA: protože s dnešními technologiemi dostupnými i hobbíkům je hrozný problém strojově porozumět textu a zařadit si to ho škatulek pro pozdější užití ....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PAN_MYVAL: To by museli rozumět kontextu toho dotazníku a aktivně ho vyhodnocovat. Ten účet tam mají spíše pro zamezení duplicit / aktualizaci dotazníku (pokud to tvůrce umožnil).
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    NAVARA: jistěže není. Zadavatel to nevidí. Jen Google si uloží, že jsi se mu výslovně sám napráskal, že máš zbraň ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VRBAJIVA: Víš co, fool me once… Takže obezřetnost je na místě.

    VRBAJIVA: Jasně, ale pro relevanci odpovědí chceš, aby jich tam bylo co nejvíce a pravdivých - a i u dotazníků platí, že špatná komunikace vůči "klientovi" je problém výrobce, ne klienta.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VRBAJIVA: A rikam neco takovyho? Nerikam..
    VRBAJIVA
    VRBAJIVA --- ---
    REDSNAKE: Když to dobře dopadne, ráda se pak podělím o výsledek :) nicméně to je ještě i v tom nejlepším případě běh na dlouhou trať...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DRIZDIK: hele, s údajema co jsem uvedl budem mít komunitu kterou svět neviděl :D

    VRBAJIVA: škoda, hrozně by mě zajímal výstup. Až to bude venku a jestli to půjde, tak se pochlub .)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    REDSNAKE: No prostě si ČZ/Colt zkouší, jestli má cenu v CZK dělat komunitu.
    VRBAJIVA
    VRBAJIVA --- ---
    REDSNAKE: Nechápu otázku? Konkrétního zadavatele uvést jaksi nemůžu ani já ani nikdo z naší firmy.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    VRBAJIVA: "Zadavatelem projektu je výrobce zbraní." he?
    VRBAJIVA
    VRBAJIVA --- ---
    NAVARA: To opravdu není, myslím že jako vývojáři mobilních appek opravdu neplánujeme ani články v novinách ani zákazy zbraní v EU, ale pobavila sem se :D
    VRBAJIVA
    VRBAJIVA --- ---
    KASUMI: Ano, a nikoho nenutíme ji vyplňovat :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    naděláte, já si tam docela spravil pondělí 🤣
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ale také mi ta konstrukce otázek, nejasnost k čemu mají konkrétní otázky sloužit a obecně mlžení dotazníku jako takového, přijde dosti podezřelá…

    Stejně tak by to mohl být podklad pro EU pro zákaz zbraní nebo nějaký skandalizační článek v novinách.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BAAL: Not shared - Your email and Google account are not part of your response
    BAAL
    BAAL --- ---
    KASUMI: A koukám, že je natolik anonymní, že si bere google acc:))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VRBAJIVA: Ah
    To je ta hezka anketa, u ktere dostavate na prdel na fb, jak je nesmyslna, ze neni jasne, cemu a komu ma slouzit atd? :)
    VRBAJIVA
    VRBAJIVA --- ---
    Ahoj,
    pracuji na menším výzkumu, v rámci kterého se snažíme nahlédnout do tématu zbraní a střelectví. Bez ohledu na to, jestli jste začátečníkem, profesionálem nebo nadšeným sběratelem, budeme rádi, pokud nám věnujete pár minut svého času a odpovíte na několik otázek v dotazníku. Dotazník je samozřejmě anonymní. Za vaše odpovědi předem moc děkujeme, velmi nám pomůžou.

    Výzkum na téma zbraně a střelectví
    https://tinyurl.com/39288atr

    Pokud to sem nepatří, omlouvám se 🙈
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    SPECZ: NO jako ty vlhčený ubrousky pro mimina umejou i připálenou varnou desku nebo disperzní barvu z karoserie auta. Mimina musejí mít plechové prdele :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NYIBELUNGER: A co nepustí WDčkem, pustí vlhčenejma ubrouskama. Já fakt nechápu jak je možný že to těm děckam instantně nerozežere prdel :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam