• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    BAAL
    BAAL --- ---
    JONYY:
    EMDEE: Chlapci nastal nějaký pokrok ve vašem pátrání?
    JONYY
    JONYY --- ---
    EMDEE: dneska mi zrovna odepsali, že brokovou maj teď zavřenou. Čekají na znovu schválení po rekonstrukci boco. Ale do budoucna by to mohla být dobrá varianta.


    BAAL: jako jednorázovku tak klidně pojedu, ale pravidelně to nedám, když to mám přes celou Prahu.
    BAAL
    BAAL --- ---
    JONYY:
    EMDEE: No chlapci, kdyby se to tady pořádalo jako skupinová aktivita mohli bychom oslovit pana správce z Chloumku, tuším že tady FMATEJU zminoval, že to není nejhorší možnost, co vy na to?

    Úvod | Střelnice Mělník
    https://strelnicemelnik.cz/
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    JONYY: co zkusit tuhle alternativu [https://www.pragueranger.cz/cz/strelba-holuby/] na začátek? Bych se přidal.
    JONYY
    JONYY --- ---
    PAN_MYVAL: tam už jsem to zkoušel, neúspěšně ☹️
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    JONYY: na Třebotově mají každou neděli tak od 13 do 18h, dva vrhače holubů, a možná by se tam našel i instruktor. Záleží, jak moc velký aforismuse je ta "hodina týdně".
    BAAL
    BAAL --- ---
    JONYY: Az na to prijdes tak dej vedet, sam jsem patral a nedopatral
    JONYY
    JONYY --- ---
    Nevíte pls, jestli je reálný se v Praze/Praha západ a okolí naučit střílet skeet? Tzn. střelnice co má otevřeno víc než 1h/týdně a v ní instruktor? 🙏
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GEKONZPRAHY: Jo, sokar umi po domluve odecist jeste cast ceny pokud by nekdo nemel zajem o ty naboje. Treba prebijeci nebo tak…

    Otazka jestli to chtit no. Za tricet uz je ar platforma.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Zaznamenali jste tuhle akci na Scorpiony?

    AKCE - Habresto
    https://zbrane.habresto.cz/akce/
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    XCIDER: Ano.
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    kdyz uz se tu resi ZP, netusite, zda je v planu tuhle agendu zpristupnit pres Portal obcana? obcanku nebo RP tam vidim a muzu si napr. pozadat o novy, ale ZP tam vubec nevidim...
    NJAL
    NJAL --- ---
    STU: Delat cely znovu se to musi, i kdyby vzorovemu obcanovi vyprsela platnost o den....
    STU
    STU --- ---
    REDSNAKE: díky za potvrzení toho co jsem si myslel a řekl mu, nicméně jsem mu slíbil že se optám zdejších guru
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    STU: téměř určitě si to bude muset udělat komplet znovu.
    STU
    STU --- ---
    Měl bych prosím dotaz pro kamaráda. Vlastnil zbrojní průkaz a pracoval u PČR. Následně byl propuštěn bez výsluh a od soudu si odnesl podmínku. Nyní již spoustu let pracuje u záchranky. Jeho dotaz je zda může získat znovu zbrojní průkaz pouhým zažádáním nebo jestli musí znovu skládat zkoušku. Dokážete poradit? Díky
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    diky vsem, reseni asi existuje tak se poptam jak to bude aktualni pokud reseni bude existovat, aspon mi to potvrdilo ze to tu normalne neni

    PAN_MYVAL: rikam si presne totez a proto to chci nastudovat ale dle vseho ohlasy dobre takze uvidime
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    CHINCHILA: jak to funguje? :O Normálně mají 22LR pistole s dynamickým závěrem dost starostí vůbec přetáhnout závěr samotný a musí se všelijak odlehčovat - a tady má spolehlivě fungovat i s optikou nejrůznějších hmotností? Jak se jim to povedlo?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CHINCHILA: Ahoj, normalne by to dovazel CB servis, ale ten to do normalni distribuce dovazet pry nebude (kvuli tomu, ze delaji vyhradniho dovozce Waltheru). Pokud chces, muzu ti to pres ne objednat a vzit "bokem", ze to svezou s nejakyma puskama.. :) Ale to klidne napis PM.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    CHINCHILA: CB Servis.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    CHINCHILA: Je to Glock? Ne. Tak si to nech dovézt na objednávku.
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    vedel by nekdo jestli jde nejak u nas sehnat tohle ? FN 502
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    PAN_MYVAL: Předám tip, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam