• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DESTROYER: Je pravda, že samotný vrhač vyrábět by bylo bez problému. Ale nemá smysl to testovat bez toho ka-boom, že jo... :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    DESTROYER: A jeste lepe udelat z toho silvestrovsky zabavn-pyrotechnicky rimskosvicomet. :-)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    MAZDA: To přepapíruješ nějak na světlicomet / signální ne? ;D :p
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DESTROYER: To už je muničařina. Na to nemáme papíry :(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: klidne nabídnete cenu pokud to nekdo chcete
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    MAZDA: ;-) ???
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    REDSNAKE: Hele, to byly první dva náboje s krokrajem, které mě napadly :) Nemám ambice se pouštět do revolverů :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MAZDA: třeba z puškových 45-70 Government, ale ono i s .44 mag se dá dostat přes 2000J

    Druhá věc je, jestli by to někdo chtěl pravidelně střílet, žejo:)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    REDSNAKE: Jakože .303 British, nebo 7,62x54R?
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    REDSNAKE: A ten mazec co by udelal odfuk mezi valcem a hlavni. ;-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    CERMI_FOX: Tech duvodu bude urcite vic. Moc revolveru s lahvovou nabojnici neni. Taky je fajn naboj s okrajem i kdyz to je resitelne. Proste jsou asi vhodnejsi a zrejme i vykonejsi naboje do revolveru kdyz je to potreba
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    REDSNAKE: protože 223 hoří pomalu a bylo by to plýtvání prachem? :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: Asi bude dobrej důvod proč takové zvěrstvo neexistuje :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: ovšem takovej .223 revolver, to je díra na trhu!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: já vím, říkal jsi. .223 revolver ještě nemám, ale kdyby náhodou, ozvu se!

    Ono popravdě mi to pán v reloader.cz stejně spíš vymluvil asi, že to u krátkejch fakt nemá smysl. Já na to ještě nemám úplně názor, zkusím sledovat co budou dělat nábojnice a měřit a vyhodnotím si to sám, jestli se natáhnou víc než je limit.
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: kdyby si chtěl ten udělátor na vrtačku pro .223 tak mi to leží doma nikdy nepoužité, na odměně se případně určité domluvíme:)
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    REDSNAKE: mám dvě - ruční frézku výhradně na .223 i frézku s kličkou do lisu. Myslím, že ta do lisu byla univerzální, ale dva roky leží v šuplíku a musel bych se ti podívat.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Používáte někdo zkracovačku nábojnic? Jde mi převážně o náboje do revolverů, resp obecně krátkých, ale rád bych aby to bylo nějaký univerzální systém. Ty jednorážovky lee znám a radši bych něco jiného.

    Diskuze není o tom jestli zkracovat či nezkracovat. Děkuju.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: klidne volejte piste zpravy na 606393626
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Prodam 9l hilzny. Vyprany a odzapalkovany. Pokud je vezme nekdo jeste dnes tak pujdou za 1,5kc. Celkem jich je 2440ks. Tedy celkem 3660kc. Dneska jsou pro nekoho za 3500kc.
    K vyzvednuti v praze na smichove.

    K tomu je tu jeste .38cky neprany se zapalkama 900ks po 1,25kc - 1125 kc celkem

    A .38cky prany bez zapalek 620ks po 2kc za 1240kc celkem.

    Pokud to nekdo veme vsechno za 5500kc.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE: zatím nic.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: Nemas prosim nejake info ktere bys mohl pustit ohledne olova?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam