• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    BAAL: Peklo. Od minuleho roku tam obcas jezdim, protoze to mam kousek a dokopat se nekam ven z Prahy moc nedokazu/nemam cas... :-/
    Co Kapslovna, ta funguje?
    Akorat ze treba s V-AR jsem tam byl jednou a nechali me tam strilet tak nejak se sebezaprenim, mozna jen proto ze jsem tam byl s prodejcem z Alliancze.
    Mozna tam maji nejaky limit.
    Ale vysolit 3 zasobniky za sebou jako na LERO, to by me asi hnali.
    Kvetnice mozna? Tam je to asi s dlouhyma podobny, taky jsem tam byl jednou (a na Magnumu taky jednou, tam se jim 223 vubec moc nelibila).

    (jo, ja vim, pusky patri ven a na vnitrnich mam strilet z pistole)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: na zbrane.kvalitne proběhla informace údajně od interního zdroje, že prý snad budou na Magnum vypsané brigádnické termíny a možná i sbírka. Tak třeba dostanem příležitost zapojit se do obnovy.
    BAAL
    BAAL --- ---
    JOINTER: Hezké, tak ještě AVIM a ta smradlavá díra pod Kauflandem v Michly a Praha je done:) Kdo chce moje kvéry?:)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    STŘELNICE LERO

    Vážení,

    z rozhodnutí PČR Středočeského kraje byla naše Pražská střelnice uzavřena.

    Tento postup policejního orgánu považujeme za nezákonný, neboť dle znaleckého posudku, který si naše společnost nechala vypracovat, splňuje střelnice veškeré očekávané standardy.

    S ohledem na tuto skutečnost jsem ve spolupráci s naší advokátní kanceláří již podnikli veškeré právní kroky, které povedou k tomu, aby mohl být opětovně zahájen provoz střelnice. Bohužel i při vynaložení veškerého úsilí, bude tento proces trvat několik týdnů.

    Jsme si velice dobře vědomi, že uvedené Vám způsobuje komplikace a věřte nám, že vynaložíme maximální možné úsilí k tomu, aby byl tento proces co nejkratší.

    Jakmile bude naše střelnice znovu otevřena budeme Vás informovat. Prodejna zůstává otevřena a ostatní služby nadále poskytujeme.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Kam se vlastně teď dá jít v Praze zastřílet bez rezervace aniž by to stálo milion? Pokud by mi tam dovolili hradla, budu nejšťastnější had.
    Za případnej tip dík!
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Vyveseno na webu.. http://www.magnumpraha.cz/
    STŘELNICE MIMO PROVOZ
    Z důvodu požáru probíhá na střelnici rekonstrukce a po tuto dobu je provoz pozastaven.
    Děkujeme za pochopení.

    To zni realativne pozitivne.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Zbrojař Strnad sahá po Synthesii, Agrofert z Babišova fondu dovedl prodej chemičky do finále | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://archiv.hn.cz/c1-67216550-zbrojar-strnad-saha-po-synthesii-agrofert-z-babisova-fondu-dovedl-prodej-chemicky-do-finale
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    PAN_MYVAL: nevím jestli jsem tě pochopil správně, ale něco se řeší zde: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2017-221
    A něco zde: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2011-315
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Iirc byly pokusy něco takového vytvořit, aby se předešlo sporům a přehnané kreativitě komisařů, ale narazilo to na odpor ze strany… komisařů.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PAN_MYVAL: Taková je?
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    Může mě někdo nasměrovat na vyhlášku, která řeší zákonně správný postup při závadách při zkoušce odborné způsobilosti?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    Ve ctvrtek jsem na LERO strelnici, coz je doslova druhy konec Prahy, tak jsme se bavili ze tam vyhoreli asi pred 4 lety a ze to bylo blby, protoze hned za zdi je nejaka skolka nebo nejaka skupina pro deti. Urcite to nekde najdete kdy se to stalo.
    Tak me varovali, ze prubojne 50 BMG prej ne, aby se detickam neco nestalo...
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    ELWERINE: "udělat střeliště" jako zastřešení, plochu, nebo terče?

    Asi by nebyl problém fungovat dočasně (na 1 furt?) bez pojezdů a bez zastřešení. Tzn. halt by řídící střeleb co pár minut zastavoval střelbu aby se šlo k terčům, a v dešti by se šlo do klubovny nebo střílelo v pláštěnce. V takovém případě jsou IMHO náklady pár tisíc na vyřazené dřevěné trámy na balistickou ochranu proti "ulétnutí nahoru", a pár laťek na terče.

    Když se chce...
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    Ja tam minulou nedeli bral zenu, tak doufam ze to nebyla derniera.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Achjo to je uplne v hajzlu... Zrovna jsem se tam tento vikend chystal.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELWERINE: tak to je v prdeli, podle mě jeli už jen ze setrvačnosti. Nechci bejt teda strýček sýček no..
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    REDSNAKE: vim urcite o jedne jine strelnici, ze pojistena neni, pac jsem to s majitelem resila - cca rok a pul az dva zpatky. Stanovisto vsech pojistoven co zkousel - strelnice? Ne, to vam nepojistime, nashledanou.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELWERINE: To víš určitě? To byla jedna z mejch posledních nadějí, že to snad bylo pojištěný, i když dávalo by smysl, že jim to nikdo nepojistí :-/
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    BAAL: sorryjako... nemuzu za to, ze pojistovny jsou kundy a odmitaji strelnice pojistit, takze tady je cista ztrata...
    BAAL
    BAAL --- ---
    ELWERINE: Je bij nebohe stenatko bicem, bouchni si vic, čůzo!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam