• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: na jmelí musí být srp zlatý, ne? Aspoň Panoramix byl na prášky, když se mu zlomil ;-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Já ne, mne ty šňůry netahnou, ale je to dobrej způsob, jak obejít rukovítku špagátem za pár vočí, bohužel teda, třeba u toho pajzáku bez efektu na cenu, počítám.
    Navíc, já bych si kdybych to vytáhl před lidma, připadal jak zastydlej zákazník army shopu Chien Hong z tržnice, ale to je osobní pocit, stejně tak sem si s fajfkou připadal ne jako Holmes ale jako Klement a s telefonem co má Ráďa jako Ráďa :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: das do kbeliku trochu horke vody s praskem, kudlou tam jednou za 14 dni trochu zakvedlas a je to furt hezky :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Právě při každodenim nošení se do šňůry dostane dost všeho, počínaje prachem. Vsakuje se do toho voda. Zas dobrej fujtajbl. Muže se to pochopitelně rozmotat a vyprat, pokud možno s bílejma věcma a máchadlem s vůní oceánu :-).
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MANFRED: Takze idealni sebou na vodu ? :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: jen takovy edc na bezny denni popichovani
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Tak nějakou levnější verzi než od basmana bys našel. Nůž se šňůrou je ale pro běžný užití dobrej asi jako nafukovací motorová pila.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: me by se to libilo vystrihnuty z 440C za 300kc :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Stojí to aspoň 300 dolarů ?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEDDYBEDDY: vubec..bude to nuz hlavne na krajeni vysociny a paprikase a je priparne na kazdodenni tahani v kalhotech a vyuziti na co bude treba potreba..
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Vlasy a ohání se velkým nožem ;-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Me osobne se nejvic libi z tech postnutejch kudel za posledni dva dny ten stylovej Kershaw co tu nekdo daval. A potom celkem ten od Tanto Brnaka pode mnou. Ale to bych nemel moc rikat ze :-)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Tak jsem chtěl linknout něco, co bych si rád jako gentlemanský EDC nůž pořídil - a oni už ho, bídáci, nevyrábí :(

    E10-1
    http://www.williamhenry.com/e10-1.html
    XMEDA
    XMEDA --- ---


    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Koudyho kudla je bez debat hlavně uměleckej artefakt. Praktický využití? Na edc moc těžkej. Na případnou sebeobranu, tohle na mě někdo vytáhnout, tak mu nevěřím, že to použije. Takže zbývá co - vitrína imo.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: ja ho tu někomu prodal. Místo něho jsem začal nosit enduru. Ale je fakt přesně na to na co píšeš.
    KOUDY: už vím kam ho zařadit. jeho design by. Se hodil do filmu pro drogového magnáta :-). Takže specialitka. Pěkné zpracovaný. Jen Škoda ho používat. Rozhodne bych dal do nej backlock. Nebo lip axis. Ale to by zase narušilo design toho celého. Líbí se mi jako umělecká práce. Osobně jsem nějak začal mít rad jednoduché strohé tvary. Tuhle kudlu bych po ni slintal tak v roce 2003 plus minus. Asi jsem se časem ukudloval. Pak natoc pls nějaký video.

    FINSON: to kuli těm citrusům? :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    VACA: Vypadá trochu jako Jike :-)
    Nejlepší je ta paní vzadu, jak ho má na háku.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VACA: to mi pripomina tu hru na android jak prstem sekas ovoce litajici do vzduchu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam