• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---


    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---






    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    I takhle může vypadat rukojeť:


    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JIKE: Nevim proč to dost preferujou, ale řeže to jak divý, protože je to tenký, náhradní čepelky budou za pár fuků (my by jsme je ještě parkrát nabrousili:-) a zcela tim vyloučej mrcasení se s broušením, což spolu s tim že nůž maj na řezání a ne jako hobby (tim je tady lov a spapání pumy) mi dává představu proč asi. Konečně koberce se taky řežou řezákem a amíci nejsou moc tradicionalisti.
    Jeden z úspěšnejch čepelkovejch stahovacích patentů:
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    STEPNI_VLK: slusny predator...
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOJTYLA: říkal jsi jetou...
    STEPNI_VLK: hranatý rucky - to je tak na minutu práce+puchyr zdarma. Nechápu proč to nezakulati...
    STEPNI_VLK: viděl jsem ho v recenzi, čekám na film kde bude...
    MANFRED: ty vyměnit elfy čepele sem nepochopil proč tak slozite a lenostne
    UBU
    UBU --- ---
    STEPNI_VLK: Ty decepticony (jednička i dvojka) se prodávaj i na aliexpressu za významně menší obnos...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: Teď jsem si vzpomenul, že Jamie Oliver stahoval kompresorem aligátora a šlo mu to docela rychle. To nafoukl jak balónek a pak ho vyloupnul z kůže jak z igelitovýho obalu.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: Nebylo to "To je krásný nůž, to ano, to máš pravdu, potřebuju nový kozačky" ? :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Většina lidí loví, aby to následně odtáhla domu nebo jinam a sežrala*, ale jo, když to někdo loví na trofej a nemá jak to odtáhnout do civilizace (dneska zřídka) a bere teda kůži a pár vybranejch kusů masa, byl by důvod to stahnout, stejně jako lovci kožešin.
    Ono teda nápad s kompresorem je sice dobrej, ale třeba u nás by to asi plošně narazilo na tradice, do nichž třeba nafouknutý prase nějak moc nezapadá, pak to taky dobře jde na zatim nevyvržený zvěři.
    A papaj se neskutečný věci, třeba zkendallená puma, stažená u amíků populární potvorou s vyměnitelnejma čepelkama..no prej chuťovka, pak u nás zatracujem žraní koček :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    STEPNI_VLK: COOL za ty TAG Heuery :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: já myslel že lovci. Když seš v Tajze, nebo na někde v Africe, nebo ve Skalistých horách, tak asi těžko s sebou budeš domů tahat celýho jelena. U nás je to asi jasný, tady to střílej skoro u baráku, takže tady si kábl od kompresoru můžou táhnout klidně i s sebou do lesa :o))

    Já cvičím, cvičím, cvičím, ale s věcma co se dají použít smysluplně a zároveň je míře mít člověk u sebe jako praktické EDC, fuk jestli RAT 1, nebo Fallkniven F-1. Dokonce i jeden starší karambit, ten používám v práci na krabice, papíry, izolačky, nebo když dělám LAN kabely a tak. Je na to fakt super :o)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    William Henry E10-1
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    "Dokonce i moje žena řekla: To je opravdu moc pěkný nůž. A to moje žena na nože kašle." :))
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Teď jsem sjel to video a musím říct, že Rusáci si s tím nožem kurevsky vyhráli. Ty detaily jsou boží. Taky stojí 1070 dolarů, tak ještě aby ne..
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: On někdo stahuje zvířata v lese ? Napadá mne jedině pytlák.
    Tak nám asi jo, protože by to chtělo cvičit, cvičit :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SN0WCRASH: Google-fu mi napovědělo, že ten barevný je limitovanou edicí nože jménem Decepticon 1 od Custom Knife Factory (design má na svědomí Alexej Konygin).

    Custom Knife Factory Decepticon 1: Badassery in disguise
    https://www.youtube.com/watch?v=GHR8OB6SJso
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam