• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JOHNY_SMRZ
    JOHNY_SMRZ --- ---
    KALIF_WH: Diky, co vim tak ten povlak od ESEE taky drzi velice dobre tak me zajimalo jestli je to nejak obarvene DLC nebo nejak specialni praskovka pripadne co to vlastne je :) Zatim jsem nezjistil jestli DLC jde nejak barvit a dle technologie si myslim ze spis ne ale nemusi to byt pravda tak zjistuju kde se da.
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Malý neck vlastní tvorby :-)



    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    JOHNY_SMRZ: dělá to tu celá řada lidí co se kvality a otěruvzdornosti týče tak určitě DLC, osobně jsem neměl jestě jinak povlakovany nuž, na kterem by se coating udržel. Jen letmy test od jednoho vyrobce co DLC zvladne http://knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&m=321977
    JOHNY_SMRZ
    JOHNY_SMRZ --- ---
    Zdravim, chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s DLC (Diamond like carbon) pripadne jinejma povrchama ala ESEE. Jestli to vubec u nas dela, cena a tak podobne. Docela by se mi to libilo na uhklikovku casem ale rad bych nejake informace predem nez to zacnu zvazovat realne.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Ne, normalne neposila. Bohuzel. Ale myslim, ze kdyz mu napises, ze by jsi neco chtel, tak ti to bez problemu posle. Kdyby to nevyslo, zkusim mu napsat ja.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: A ještě jeden dotaz - posílají normálně do ČR? Bo v košíku měli na výběr jen z pár zemí.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Byl jsem v poradniku a prisla mi notifikace ze jsou skladem. Hned jsem psal Markovi ze ho beru. Odepsal behem vterin a jeste mi dal na vyber jakou chci rucku. Nejak mi haproval paypal takze ho podrzel celej vikend. Narozdil od jinych prodejcu se zachoval skvele.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: Opožděná gratulace :-). Jak dlouho jsi čekal? Byl jsi na CKTG v nějakém pořadníku, nebo jsi měl prostě kliku?
    FEEX
    FEEX --- ---
    FEEX: pripadne jestli nemaj nekde v pze mcusty v kamenym kramu , kde by sem se mohl podivat, osahat jaky jsou
    FEEX
    FEEX --- ---
    nevite jestli se da jeste nekde sehnat Mcusta MC33D Take ? nemuzu dohledat
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    How to Cut Down a Tree with a Knife
    https://www.youtube.com/watch?v=62TyNJ2NaD0
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    esli vono nebude nejlepší nechat každýho at si seká čim chce co chce..:-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: Na to se zeptej Beara Gryllse, já na tom podepsanej nejsem :o)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Nepropaguje to úmyslně. Rád kouká na youtube na zoufalce, který sekaj dříví nožem.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: k cemu je ten kus plechu s napisem dobrej? .)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KURE: LOL... ok...
    KURE
    KURE --- ---
    XMEDA: myslim ze slovo ktery vystihuje armadni vybavu nejlepe je, "dostatečný".

    WOJTYLA: ano. nepochybne.
    ne ve smyslu že je to nejlepší, ale ve smyslu že to nekdo opravdu pouziva a prezije na tom.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GILDARIUS: vojensky veci jsou v prve rade levny.. proto se ty bajonety vetsinou akorat vystrihnou z plechu, zalepi/zatavi do rukojeti, hrube zabrousi a namoci do vazeliny.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    WOJTYLA: co se týče odolnosti kde je ten fulltang asi potřeba tak ano :-D co se týče ostatní výstroje doopravdy ne :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: on už ji má, ale asi ji dostatečně nepropaguje :o)))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam